|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵ | کد خبر : 63031
 • پرینت

  به تازگی دکتر شکور اکبرنژاد رییس شورای شهر تبریز در گفتگو با یک سایت محلی، به صراحت از رای و نظر فعلی خود سخن گفته و به صراحت اعلام داشته است که: حمایت بنده از آقای الموسوی صحت دارد و این اتفاق افتاده است!

  آذرقلم: ماجرای انتخاب شهردار تبریز وارد مرحله حساسی شده و هر روز خبر و شایعه ای در فضای مجازی منتشر می شود و جالب اینکه، هر روز و هر لحظه هم میزان آرای اعضای سیزده نفره شورای شهر به یکی از پنج گزینه نهایی هم تغییر می کند.

  به گزارش آذرقلم، تغییر دیدگاه و رویکرد تا جایی رسیده که اعضای شورا حتی از رای دادن به گزینه پیشنهادی خودشان هم منصرف شده و به گزینه دیگری رای می دهند! به عنوان نمونه اگر تا دیروز گفته می شد که افرادی مانند بهشتی و اکبرنژاد موافق انتخاب فتح الهی هستند اما اکنون به صراحت این افراد گزینه های دیگری را برای تصدی کرسی شهرداری تبریز مطرح می کنند.

  به تازگی دکتر شکور اکبرنژاد رییس شورای شهر تبریز در گفتگو با سایت محلی ستاک، به صراحت از رای و نظر فعلی خود سخن گفته و به صراحت اعلام داشته است که: حمایت بنده از آقای الموسوی صحت دارد و این اتفاق افتاده است!

  این در حالی است که عباداله فتح الهی، شهردار اسبق تبریز در دوران اصلاحات و شهردار مناطق ۴ و ۱۹ تهران، گزینه پیشنهادی و مورد حمایت اکبرنژاد برای شهرداری تبریز بود!

  اکبرنژاد در ادامه به فضای حاکم بر شورای شهر تبریز پرداخته و گفته: همه اعضای شورا، هم ۸ نفر لیست امید که لیستی ارزشمند و دارای اهمیت است و هم ۵ عضو دیگر در کنار هم همکاری صمیمانه و نزدیکی دارند و برخلاف بعضی از اخبار موجود اختلافی بین این ۱۳ نفر وجود ندارد.

  یکشنبه هم شهردار انتخاب نمی شود!

  اکبرنژاد در ادامه در مورد احتمال انتخاب شهردار در جلسه روز یکشنبه آینده هم گفت: فکر می کنم با توجه به شرایط موجود انتخاب شهردار در روز یک شنبه اتفاق بیفتد و فعلا بحث ها و تصمیمات پیرامون این موضوع ادامه دارد.

  وی افزود: ما تک تک گزینه ها را مورد ارزیابی قرار داده و خواهیم داد و حتی به دنبال این هستیم احیانا علاوه بر اجماع ۸ نفره که این روزها در مورد آن صحبت هایی می شود، تلاش کنیم همه ی ۱۳ نفر روی یک گزینه نهایی به توافق برسیم.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "اکبرنژاد: از الموسوی حمایت می کنم!/ یکشنبه هم شهردار انتخاب نمی شود"
  نظرات در مورد » “اکبرنژاد: از الموسوی حمایت می کنم!/ یکشنبه هم شهردار انتخاب نمی شود”
  1. خداویردی نصیرپور(گیربازار) گفت:

   شهردارهم سیاسی باشد! وای بحال تبریز.


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.