|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰ | کد خبر : 62194
 • پرینت

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی خبر داد:

  تعادل بخشی منابع آبی در سند تدبیر توسعه آذربایجان‌شرقی پیگیری می شود

  آذرقلم: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی از پیگیری مباحث تعادل بخشی منابع آبی در سند تدبیر توسعه آذربایجان‌شرقی خبر داد.

  آذرقلم: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی از پیگیری مباحث تعادل بخشی منابع آبی در سند تدبیر توسعه آذربایجان‌شرقی خبر داد.
  به گزارش آذرقلم، داود بهبودی در نشست تخصصی آب که با همت سازمان مردم نهاد اتاق آب آذربایجان تشکیل یافته بود و به موضوع تدوین سند راهبردی ۵۰ ساله آب استان اختصاص داشت، اظهار کرد: تاکنون نگاه بلندمدتی به مقوله مدیریت منابع آبی نداشتیم و آنچه امروز می‌بینیم برآیند الگوهای منطقه‌ای گذشته است که خروجی‌های آن واقعیت‌های امروز را بروز داده است.
  وی افزود: خود ما به عنوان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی در وقوع وضعیت فعلی کشور و استان بی‌تقصیر نیستیم و به طور قطع در قوت و ضعف آن نقش داریم؛ بنابراین انتقادپذیری خود را در مواجهه با بیان مسائل، دردها و مشکلات اعلام می‌کنیم.
  بهبودی با بیان اینکه فضای مجازی امروز شرایطی فراهم کرده تا به روشنگری و مطالبه‌گری بسیار سریع‎تر و سهل‌تر از گذشته دامن زده شود؛ ابراز داشت: باید از این ابزار استفاده کرده و مردم، محافل و گروه‌های مختلف را توجیه و سیاستگذاری‌ها را تبیین و تحلیل کنیم.
  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی با اشاره به برگزاری جلسات تخصصی در زمینه آب تصریح کرد: به نظر می‌رسد شرکت‌کنندگان اینگونه نشستها بیشتر طرفدار عرضه آب هستند و جای خالی سمت تقاضا احساس می‌شود؛ جا دارد مصرف‌کنندگان آب چه در بخش صنعت و چه در بخش کشاورزی نیز در این نشستها حضور یابند.
  وی یادآور شد: سند تدبیر توسعه استان که در سال ۹۳ تدوین شد، در بخش آب پروژه‌های مهمی را تحت عنوان تعادل‌بخشی در دست اجرا دارد که محتوای این تعادل‌بخشی مباحث طرح شده در همین جلسات است.
  بهبودی اضافه کرد: از آنجا که هم اکنون در حال بازنگری، بهنگام‌سازی و تدوین نسخه جدید سند تدبیر توسعه آذربایجان‌شرقی هستیم، آماده دریافت نظرات کارشناسان و متخصصان در بخش آب و سایر بخش‌ها هستیم.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "تعادل بخشی منابع آبی در سند تدبیر توسعه آذربایجان‌شرقی پیگیری می شود"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.