|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۷ | کد خبر : 62182
 • پرینت

  فرمانده سپاه ناحیه شبستر: 

  ​سپاه از رسانه های حق طلب حمایت می کند​

  آذرقلم: فرمانده جدید سپاه ناحیه شبستر در اولین دیدار خود با جمعی از اصحاب رسانه این شهرستان گفت: حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی از وظایف سپاه محسوب می شود و سپاه منهای مردم مفهومی ندارد لذا در راستای نیل به اهدف نیروی مقاومت بسیج بدون مردم تحقق این اهداف غیرممکن است.

  آذرقلم: فرمانده جدید سپاه ناحیه شبستر در اولین دیدار خود با جمعی از اصحاب رسانه این شهرستان گفت: حفاظت از دستاوردهای انقلاب اسلامی از وظایف سپاه محسوب می شود و سپاه منهای مردم مفهومی ندارد لذا در راستای نیل به اهدف نیروی مقاومت بسیج بدون مردم تحقق این اهداف غیرممکن است.

  به گزارش خبرنگار آذرقلم از شبستر سرهنگ پاسدار محمد رضایی فرمانده سپاه ناحیه شبستر شهدا و ایثارگران را بزرگ‌ترین سرمایه‌های نظام دانست و افزود:خانواده‌های معظم شهدا میراث گرانبهای انقلاب اسلامی بوده و ارج نهادن به آنها، سبب عزت و پالایش روح انسان می‌شود لذا گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و تکریم از مقام شهدا یک وظیفه عمومی برای همگان به شمار می رود و ما خود را نوکر خانواده شهدا می دانیم.

  وی خطاب به خبرنگاران گفت: امروز همه رسانه ها، نقش غیر قابل انکاری را در جامعه ایفا می کنند به طوریکه در همه جوامع رسانه ها از مولفه های قدرت محسوب شده و در همه عرصه ها تاثیرگذار هستند.

  فرمانده سپاه شبستر با بیان اینکه امروز فضای ما، فضای بسیار سنگینی است یادآور شد: اگر خبرنگاران با قلم شان به درستی در مسیر واقعی حرکت کنند، همیشه موفق خواهند بود

  شبستر  علیرضا خوش نیت

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "​سپاه از رسانه های حق طلب حمایت می کند​"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.