|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹ | کد خبر : 61769
 • پرینت

  آذرقلم: معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی از عملکرد برخی رسانه ها و برخی نمایندگان مجلس در قبال مطالب توهین آمیز یک نشریه غیر رسمی در فضای مجازی انتقاد کرد.

  آذرقلم: معاون سیاسی و امنیتی استانداری آذربایجان شرقی از عملکرد برخی رسانه ها و برخی نمایندگان مجلس در قبال مطالب توهین آمیز یک نشریه غیر رسمی در فضای مجازی انتقاد کرد.

  به گزارش خبرنگار آذرقلم، دکتر سعید شبستری در نشست مشترک اعضای شورای هماهنگی روابط عمومی و خبرنگاران با بیان اینکه از همان دقایق اولیه انتشار این خبر، سیستم های امنیتی و قضایی پیگیر موضوع بودند گفت: از رسانه های رسمی و فعال و هوشیار استان انتظار داشتیم که حداقل مطالب موهن این نشریه غیر معتبر و مجازی را بازنشر نکنند تا فضای جامعه ملتهب نشده و آرامش هواداران تراکتورسازی به هم نریزد.

  وی افزود: ای کاش به جای انتشار فوری و دست به دست این توهین، موضوع را به بنده یا مسئولان امنیتی اطلاع می دادید تا در اسرع وقت با آن برخورد می کردیم .

  سعید شبستری افزود: برخی رسانه ها چنان این موضوع را بازنشر کرده و بزرگنمایی کردند که انگار یک حرکت عظیم علیه مردم آذربایجان و تیم تراکتورسازی به راه افتاده در حالی که این اقدام موهن توسط یک فرد جوان هدایت می شد که پیگیری های قضایی آن ادامه دارد.

  شبستری در ادامه با انتقاد از واکنش برخی نمایندگان مجلس هم گفت: از نماینده فلان استان و شهرستان هم انتظار داشتیم تا به جای آنکه به سرعت در قبال این مطالب، موضع گیری کرده و مصاحبه کند موضوع را به ما اطلاع داده و ما را بازخواست می کرد!

  شبستری در خاتمه از رسانه ها و افکار عمومی و برخی مسئولان هم خواست تا با مدیریت صحیح برخی اخبار و شایعات، از بروز برخی تشویش ها و ناآرامی های روحی و روانی مردم پرهیز کنند.

  گفتنی است روز جمعه، یک نشریه غیررسمی به نام گلادیاتور ، با انتشار مطالبی موهن ، به تراکتورسازی و مردم آذربایجان توهین کرده بود که از سوی سیستم های امنیتی و قضایی به سرعت با آن برخورد شد.

  گفتنی است پیش از این دادستان تبریز در این باره گفت: فرد توهین کننده به هواداران تراکتورسازی تبریز شناسایی شده و هویت واقعیش مشخص شده و هم اکنون در اختیار مرجع انتظامی است.

  خلیل اللهی تصریح کرد: نیابت قضایی که همکاران من صادر کرده بودند، در یکی از شهرستان ها این فرد شناسایی و دستگیر شد، قرار تامین متناسب صادر شده، هم اکنون نیز این فرد تحت الحفظ در اختیار مرجع انتظامی است.

  مطالب مرتبط:

  دستگیری عامل انتشار مطالب موهن به هواداران تراکتورسازی در یک نشریه معاند/ گلادیاتور مجوز رسمی ندارد

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "انتقاد معاون سیاسی استاندار از برخی رسانه ها و نمایندگان مجلس در قبال توهین رسانه ای به هواداران تراکتورسازی"
  ۱۲ نظر برای “انتقاد معاون سیاسی استاندار از برخی رسانه ها و نمایندگان مجلس در قبال توهین رسانه ای به هواداران تراکتورسازی”
  1. ناشناس گفت:

   این حرفها نشانگراین است که بازهم فردتوهین کننده به ملت آذربایجان به راحتی رها خواهدشدمثل فتیله ای ها وفغانی ها وکارتونیست سوسک . البته احتمالا تماشاگران تراکتورچندجلسه هم محروم می شوند

  2. ناشناس گفت:

   فرد توهین شونده از طهران مطلب میزاره وتوهین میکننه اونوقت از تبریز میگن دستگیر شده مگه حسنزاده به فرودگاه هم رسیدگی میکنه که میخواد بخاطر این کار پروازهای تبریز رو به ارومیه منتقل کنه تا تراختوریها از ارومیه پرواز کنن این پندار خمار لو هم خودشو کشته تا از پرسپولیس چیزی دربیاد توایران اینا با فحش به اقوام میخوان خودشون خالی کنن تا جلوی عربا نتیجه نگرفتن ضایع نشن ولی ندونستن عربا تا خرخره پول خرج تیمشون کردن تا تیم ایرانی رو صلاخی کنن

  3. تراختورچی گفت:

   واقعاتاکجابایدتحمل کرداینهمه توهین وفحاشی هارو.مسئولان استانی هم……

  4. تبریزلی گفت:

   منتظریم ببینیم چه مجازاتی براش در نظر میگیرن!

  5. تراختور کبیر آذربایجان گفت:

   آره همه باید سکوت میکردند! و انگار نه انگار!
   چطور رسانه های تهران به دروغ میگن در فرودگاه به نوروزی توهین شده و کلی جو سازی میکنند؟
   در حالی که همین نوروزی قبل از مرگش در استادیوم انواع و اقسام فحاشی هارو از تماشاگران پیروزی تهران میشنید!
   یا چرا رسانه های تهران در مورد شعارهای قومیتی و نژادپرستانه در استادیوم ازادی سکوت کردند؟ و یا حمله به خودروها و هواداران تراختور در تهران توسط طرفداران پیروزی تهران؟

  6. تشکر گفت:

   باتقبیح عمل تفرقه افکنانه ونژادپرستانه گلادیاتور وابرازانزجاراز مسولانی که این عمل ضدملی را میخواهندبی اهمیت نشان بدهندوکاری عادی جلوه دهند،از حاج آقا نادرقاضی پور،نماینده محترم اصولگرای مردم ولایتمداراورمیه کمال تشکر را را داریم !

   ایکاش سایر نمایندگان هم مثل ایشان بودندتا امروزشاهدخشک شدن دریاچه اورمیه وجاری شدن فاضلابهای کارخانجات به این دریاچه با حمایت دولت تدبیروامیدنمیشدیم!

   البته درمورد مسائل امنیتی درمقابل دکترشبستری حرفی نمیتوانیم بزنیم که جناب ایشان قبلا عمری دربهزیستی کارکرده اندوبالطبع مسائل امنیتی وروحی روانی مردم رابهترمتوجه میشوندویهوئی شدندمدیرعالی امنیتی استان!!!!!!!

  7. مهدی گفت:

   اینها نتیجه برخورد نکردن شما در قبال افرادی هستند که به سادگی به ملت غیور آزربایجان توهین میکنند و بعد از گذشت مدتی مدال افتخار دیگری بر گردن می آویزند

  8. آیحان گفت:

   چرا اسم این طرف و نمیگن و چرا گزارشی ازش پخش نمیکنند؟ الان ما از کجا بدونیم دستگیر شده؟ از کجا معلوم راست میگن؟

  9. ناشناس گفت:

   من یک سوال از این اقا دارم.این اقا میگه نباید این خبر منتشر میشد و فقط به اینها اطلاع داده میشد.سوال اینه چرا مردم نباید از این موضوع باخبر شوند؟یک سوال دیگه دارم اقای شبستری چرا دفعه قبل که همین نشریه بعد از فینال جام حذفی مطالب توهین امیز منتشر کرد مورد پیگرد واقع نشد؟

  10. درخواست وتقاضای تحقیق ! گفت:

   جناب آقای دکترشبستری،معاون محترم استاندارآذربایجان شرقی!
   باسلام واحترام،حسب دستورجنابعالی،باستحضارمیرساندکه رسانه های کشوری مرکز،مدعی شده اندکه درفرودگاه تبریزبرعلیه اعضای تیم دردانه پایتخت ووزارت ورزش،توسط تراختوریها بی حرمتی شده ،بالاخص به مرحوم هادی نوروزی اهانت شده است ودرادامه این بی حرمتیهارا به تراختوریهاومردم تبریز منتسب کرده اند،فلذا استدعاداریم دستورفرمائیدجهت روشن شدن موضوع وصحت وسقم ماجرا،اقدام لازم صورت گیردوافرادهتاک باتوجه به حضوردوربین های مداربسته متعدد،شناسائی وبدست قانون سپرده شوندتابرای هواداران تراختوراعاده حیثیت شود!

   درضمن باتوجه به حضورکم تعدادهواداران پرسپولیس نسبت به بازیهای مشابه درتبریزکه حداکثرطبق نمایش تلویزیونی به پانزده نفرمیرسیدند،دستورفرمائیدتحقیق شودکه هواداران پرسپولیس،کجا تشریف داشتند؟ براساس شنیده ها هواداران پرسپولیس درمیان سکوهای هواداران تراختور پخش شده بودندتا تراختوریهاراتحریک به فحاشی وآشوب کنندوخودنیز دراین امرپیشقدم وآغازگربوده اند!

   قبلا ازبذل توجه جنابعالی که بادستورخود دوموضوع مبهم راروشن میفرمائید،تشکرمیکنیم!

   شایان ذکراست که درسالهای قبل ودربازیهای مشابه هواداران تراختورافرادی راکه تماشاگران راتحریک به فحاشی به داوروحریف میکردند،دستگیر وشناسائی کرده وعاقبت آنهارابه مامورین تحویل داده اندکه آنهاهم رها کرده اند.این افرادنه فارس بودندونه ترک،بلکه ازمهاجران بودند!

  11. ایدین تورک ارومیه گفت:

   مگرخودتان کجا تشریف داشتیدکه نفهمیدید نماینده ارومیه به شمااطلاع میداد? مگه …. کجاتشریف داشتید که به شمااطلاع بدن مگه چه کارواجبتر ازاین دارید .
   ………. برین با اونایی برخوردکنید که یک ملت رابه تمسخرخود میگیرن وهرچی دلشان میخواهد نشرمیدهند .
   …….. با ملت باشید این هم بار اول نبود و بار اخر هم نیست که توهین میکنند

  12. آقازاده گفت:

   اینگونه کارها به وحدت ملی ضربه میزند باید برخورد جدی تری با این افراد صورت گیرد


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.