|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۳ | کد خبر : 60198
 • پرینت

  مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز:

  دکل‌های مخابراتی تبریز ساماندهی می‌شوند

  آذرقلم: مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز از آغاز فاز نخست پروژه تجمیع و اجرای ساماندهی دکل‌های مخابراتی همگون با معماری و منظر شهری خبر داد.

  آذرقلم: مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز از آغاز فاز نخست پروژه تجمیع و اجرای ساماندهی دکل‌های مخابراتی همگون با معماری و منظر شهری خبر داد.

  به گزارش آذرقلم، احمد فیضی با اشاره به مصوبه شورای اسلامی شهر و تاکید شهردار کلان‌شهر تبریز، از اجرای پروژه ساماندهی و تجمیع دکل‌های BTS توسط این سازمان خبر داد و اظهار داشت: با اجرای این پروژه، سازمان به اهدافی مشخص دست خواهد یافت که اصلاح سیما و منظر شهری با ایجاد و سازه‌های زیباسازی شده متناسب با بافت‌های پیرامونی برای سایت‌های مخابراتی، کاهش تعداد دکل‌های BTS در سطح شهر و جمع‌آوری دکل‌های مستقر در فضاهای مسکونی، آموزشی، بهداشتی و پیش‌بینی کاربری‌های متناسب با استقرار سایت‌های مخابراتی در طرح تفضیلی شهر از مهمترین اینهاست.

  وی گفت: تأمین شرایط لازم برای بهبود شبکه‌های ارتباطات مخابراتی، بررسی وضعیت موجود استقرار سایت‌های مخابراتی و اتخاذ تصمیم و برنامه‌ریزی‌های آتی، حرکت به سوی کاهش سطح نگرانی‌های روانی شهروندان و تقلیل اعتراضات مردمی و صرفه‌جویی هزینه‌های اجرایی، عملیاتی، نگهداری سایت‌های مخابراتی از طریق استفاده مشترک از آنها توسط اپراتورهای مخابراتی (site sharing) را از دیگر اهداف این پروژه عنوان کرد.

  فیضی خاطر نشان کرد: با توجه به انتخاب شهر تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال ۲۰۱۸، سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری تبریز مصمم است تا با اجرای المان‌های هوشمند شهری و ساماندهی سایت‌های مخابراتی و ارتباطی، گام مهمی در آماده‌سازی شهر تبریز برای میزبانی این رویداد جهانی بردارد.

  وی در خاتمه اظهار داشت: با اجرای این طرح، دکل‌های مخابراتی زیباسازی شده با قابلیت تجمیع چهار دکل، علاوه بر کاهش دکل‌های سطح شهر به یک سوم میزان فعلی، باعث بهبود منظر شهری و اصلاح سیمای شهر شده و رضایت خاطر شهروندان را در پی خواهد داشت.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "دکل‌های مخابراتی تبریز ساماندهی می‌شوند"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.