|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵ | کد خبر : 60171
 • پرینت

  آذرقلم: طبق آخرین آمار، تاکنون ١٧نفر آتش سوزی برج گرنفل جان خود را از دست داده اند اما این احتمال وجود دارد که تعداد کشته ها به بالای ۱۰۰ نفر برسد. تعداد زیادی از ساکنین برج ناپدید شده اند.

  آذرقلم: طبق آخرین آمار، تاکنون ١٧نفر آتش سوزی برج گرنفل جان خود را از دست داده اند اما این احتمال وجود دارد که تعداد کشته ها به بالای ۱۰۰ نفر برسد. تعداد زیادی از ساکنین برج ناپدید شده اند.

  به گزارش آذرقلم به نقل از خبرآنلاین؛ روزنامه تلگراف لیستی از ساکنان گمشده برج گرنفل پس از حادثه آتش سوزی دو شب پیش منتشر کرده است. در این لیست چند نام و تصویر به چشم می خورد که گمان می‌رود ایرانی باشند

  – حمید کنی؛ ۶۱ساله
  – صابر ندا؛ ۵۷ساله
  – علی یاور جعفری؛ ۸۲ساله

  ▪️حمید کنی مرد ایرانی ۶۱ ساله‌ای است که در طبقه پانزدهم برج گرنفل زندگی می‌کرده و نام وی در لیست مفقودین حادثه آتش سوزی روز گذشته غرب لندن قرار دارد.

  ▪️حمید علی جعفری درباره پدرش علی یاور جعفری ۸۲ ساله می‌گوید: پدرم از صبح زود که خانواده برای فرار از آتش تلاش می‌کردند دیگر دیده نشده است. او با مادر و خواهرم در آسانسور بودند. مادرم می‌گوید وقتی آسانسور به طبقه دهم رسیده دود زیادی داخل آن بوده است. پدرم نمی‌توانست درست نفس بکشد. از آسانسور بیرون رفته و بعد درهای آسانسور بسته شده و تا طبقه همکف دیگر توقفی نداشته است.

  پسر علی یاور جعفری سعی کرده دوباره داخل برود و پدرش را پیدا کند و نجات دهد اما پلیس و نیروهای امدادی محوطه را بسته بودند و دیگر به او اجازه ندادند داخل برود. خانواده جعفری در هیچ بیمارستانی هم نتوانستند پدرشان را پیدا کنند./تلگراف

  ▪️خانواده صابر ندا، پدر مصدوم حادثه آتش سوزی که از همسر و پدرش خواست از آتش فرار کنند اما خودش مجروح شده بود و نتوانست آنها را همراهی کنند درخواست جستجو برای یافتن وی را دادند.

  صابر ندا و همسر و پسرش در طبقه آخر برج گرنفل زندگی می‌کردند. و وقتی آتش به طبقات بالا زبانه کشید در خانه‌شان بودند. خانواده صابر می‌گویند وقتی آنها، شکیلا همسرش ۴۵ ساله و فرهاد پسرش ۲۴ ساله از بین آتش فرار می‌کرد او به دلیل اینکه مجروح شده بود نتوانست با آنها برود.

  آخرین باری که صدای صابر ندا شنیده شد به ساعت ۲:۲۰ دقیقه زمان حادثه برمی‌گردد که با اقوامش تماس گرفته و به آنها گفته ساختمان آتش گرفته و هیچ کمکی وجود ندارد.

  صابر ندا که نام شناسنامه‌ای وی محمد است آخرین بار ساعت ۳:۳۰ صبح همراه همسر و پسرش بوده اما پس از آن دیگر دیده نشده است

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "عکس: ۳ ایرانی در بین گم‌شدگان آتش‌سوزی برج گرنفل لندن"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.