|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۸ | کد خبر : 60166
 • پرینت

  وزیر بهداشت در تبریز گفت: برخی‌ به تازگی تهمت و دروغ را جز عبادات روزمره خود قرار داده‌اند و اگر روزانه به کسی نسبت خلاف ندهند، روزشان سپری نمی‌شود.

  آذرقلم: وزیر بهداشت گفت: متاسفانه کانون بسیاری از جریانات اخیر حرف‌ها و حدیت‌ها در مشهد بود و باید بگویم آنهایی که چشم دیدن ندارند و معتقدند دولت قوی‌تر سرکار بیاید، مطمئن باشند در مسیر امیرالمومنین (ع) نیستند.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، سیدحسن قاضی‌زاده هاشمی در مراسم افتتاح طرح‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز با عرض تسلیت شهادت حضرت علی(ع) اظهار کرد: مشکلی که داریم این است که همیشه دنبال آن هستیم بدانیم حضرت علی(ع) را چه کسی به شهادت رساند، به چه دلیل و چگونه و فقط ذکر مصیبت می‌کنیم .

  وی با بیان اینکه در دوران معاصر نیز همان ذکر مصیبت ادامه دارد، افزود: هیچ‌وقت به این فکر نکردیم که چرا از شخصیت برجسته امیرالمومنین(ع) صحبت نمی‌شود اینکه چگونه زندگی کردند و در دوران خلافت چه کارهایی انجام دادند.

  وزیر بهداشت با اشاره به اینکه در جمهوری اسلامی ایران چقدر مصیبت‌زده هستیم که عده‌ای خود را ارزشی و عده‌ای خود را غیرارزشی می‌دانند،گفت: ما دولت هستیم و همه عشق و باورمان بر این است که اهداف امام راحل را عمل کنیم.

  وی با اشاره به اینکه عده‌ای ارزشی ما را چهار درصدی می‌دانند،افزود: با اینکه شیعه علی(ع) هستیم ولی برخی حکومت علوی را که مدنظر مولا بود نمی‌بینند و فاصله با آن دارند.

  وزیر بهداشت با یادآوری اینکه در زمان حضرت علی (ع) آمریکا و انگلیس نبود ولی ببینید دشمنان ایشان چه کسانی بودند که از خود نزدیکانش هم بود، افزود: به نظر می‌رسد هرکسی به فراخور میل خود طرف مقابل را متهم می‌کند و بعضاً دچار افکار شیطانی می‌شود که به امید خدا ما جزو هیچ‌کدام از آنها نخواهیم بود.

  قاضی‌زاده هاشمی با اشاره به اینکه برخی‌ به تازگی تهمت و دروغ را جز عبادات روزمره خود قرار داده‌اند و اگر روزانه به کسی نسبت خلاف ندهند، روزشان سپری نمی‌شود،اظهار کرد: متاسفانه این افراد خود را ارزشی نامیده‌اند که مصیبت بزرگی است.

  قاضی‌زاده هاشمی با ابراز تاسف نسبت به افراد ملقب به ارزشی در جامعه گفت: یکی از ناراحتی‌های من برای این افراد این است که با نفاق، دروغ و فریب افکار عمومی پیش می‌روند.

  وزیر بهداشت با اشاره به اینکه بزرگ شده مشهد بوده و آشنا با آنجا هستم، اظهار کرد: متاسفانه کانون بسیاری از جریانات اخیر در مشهد بود و باید بگویم  آنهایی که چشم دیدن ندارند و معتقدند دولت قوی‌تر سرکار بیاید، مطمئن باشند در مسیر امیرالمومنین (ع) نیستند.

  وی ابراز کرد: برخی معتقدند کارشان در جامعه با حقیر کردن دولت پیش خواهد رفت و فرقی نمی‌کند که چه کسی باشد، این تفکر کوتاه فکری و ابلهانه است.

  قاضی‌زاده هاشمی عنوان کرد: وقتی رئیس جمهور مقتدر باشد، رهبر نیز مقتدر خواهد بود و با قدرت دولت، نظام قدرتمند خواهد شد و به اهداف عالی دست خواهد یافت.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "کانون بسیاری از جریانات اخیر در مشهد بود/ برخی‌، تهمت و دروغ را جزو عبادات روزمره خود قرار داده‌اند"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.