|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰ | کد خبر : 60161
 • پرینت

  فرماندار شبستر در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان:

  اختصاص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای مشاغل خانگی آذربایجان شرقی

  آذرقلم: فرماندار شبستر از تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی مشاغل خانگی استان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت: این اعتبارات به صورت شناور و قابل جذب برای شهرستان ها می باشد

  آذرقلم: فرماندار شبستر در نشست کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شبستر اظهار داشت: مسئولین دستگاههای اجرایی با تکیه بر خرد جمعی و همکاری و تعامل سازنده، زمینه تقویت تولید و توسعه اشتغال را فراهم نمایند تا از این طریق ضمن ایجاد فرصت های شغلی جدید برای متقاضیان کار درصد بیکاری در شهرستان کاهش یابد .

  به گزارش آذرقلم از شبستر، منصور طالب پور در این جلسه که به منظور بررسی و تصویب طرح های پشتیبان و بررسی گزارش پیشرفت در خصوص مشاغل خانگی برگزار شد افزود: از آنجا که سرمایه گذاری می تواند نقش بسزایی در ایجاد شغل داشته باشد در این راستا تلاش گردد تا با استفاده از فرصت های بوجود آمده با جذب سرمایه گذار این مهم عملی گردد و در جهت حفظ و حراست از کارگاه های تولیدی مشاغل خانگی و طرح های پشتیبان نیز با پرداخت تسهیلات به واحدهای در حال تولید موجبات رونق آنها و خروج از حالت رکود را فراهم آورد .

  وی با اشاره به اینکه سال جاری در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی عزم جدی داریم تا از تمام ظرفیت ها و امکانات موجود برای حمایت از تولیدات داخلی استفاده کنیم گفت: حمایت از تولید و اشتغال از تاکیدات و مطالبات مقام معظم رهبری است و همه دستگاههای اجرایی باید در این زمینه مشارکت و همکاری جدی کنند.

  وی از تخصیص اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی مشاغل خانگی استان در سال جاری خبر داد و اظهار داشت:  این اعتبارات به صورت شناور و قابل جذب برای شهرستان ها می باشد لذا تلاش دستگاهی اجرایی در جذب حداکثری این تسهیلات موجب رونق تولید و اشتغال خواهد شد و انتظار داریم که دستگاه های اجرایی در حوزه اشتغال نسبت به شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان در زمینه های کسب و کار اقدام و به متقاضیان عرصه کسب و کار معرفی نمایند .

  در این جلسه خدایی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شبستر سهم این شهرستان از اعتبارات سهم سال ۹۴ مشاغل خانگی را ۵۷۹۰ میلیون ریال اعلام کرد و افزود: باید تلاش شود تسهیلات مشاغل خانگی در راستای تقویت تولید و ایجاد اشتغال استفاده شود.

  دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان شبستر با اشاره به صدور ۵۱ مجوز مشاغل خانگی در سال ۹۵ از دستگاههای اجرایی خواست فرصت های شغلی ایجاد شده را در سامانه رصد ثبت کنند .

  وی با اشاره به اینکه از محل جذب اعتبارات مشاغل خانگی پیشرفت ۹۴ درصدی را شاهد هستیم افزود : با ارسال ۱۴۳ طرح مشاغل خانگی، تاکنون ۱۲۷ طرح موفق به دریافت تسهیلات مزبور شده اند .

  خبرنگار: علیرضا خوش نیت

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "اختصاص ۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای مشاغل خانگی آذربایجان شرقی"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.