|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۵ | کد خبر : 60158
 • پرینت

  آذرقلم: کلینیک تخصصی سطح ۳ دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور وزیر بهداشت کشور، افتتاح شد.

  آذرقلم: کلینیک تخصصی سطح ۳ دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با حضور وزیر بهداشت کشور، افتتاح شد.

  به گزارش آذرقلم، این مرکز دندانپزشکی دارای ۱۲ یونیت و بخش‌هایی همچون دندانپزشکی بزرگسالان، اطفال و جراحی است و سطح ۳ ارجاع مراکز بهداشتی و درمانی به حساب می‌آید.

  برای ساخت و تجهیز این کلینیک تخصصی دندانپزشکی که ساخت آن حدود ۶ ماه به طول انجامید، حدود ۱۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.

  کلینیک تخصصی سطح ۳ دندانپزشکی در مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشکده دندانپزشکی این دانشگاه قرار دارد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "کلینیک تخصصی سطح ۳ ارجاع دندانپزشکی تبریز افتتاح شد"
  ۲ نظر برای “کلینیک تخصصی سطح ۳ ارجاع دندانپزشکی تبریز افتتاح شد”
  1. x گفت:

   باسلام این کلینیک خدمات درمان را گزینشی انجام میدهد بیمار نمیتواند پزشک خودرا انتخاب کند . دانشگاه هزینه خوبی کرده است دکترصومی مرد با همتی است ، غنیمت است و لی دراجرا… کلینیک مذکور شبانه روزی نیست شعار داده اند. بایدوباید شبانه روزی بشود ولی عمل نکرده اند متاسفانه در درمان دندانپزشکی اساتید متعهدخدمت به هیچ عنوان دل بکارنمیدهندو… مردم متوجه نیستند؟ از پتانسیل عالی رزیدنتهای تخصصی بخوبی استفاده نمیشود بیمار خیلی زیاد است اما اطلاع رسانی نیست . کلینیک اختصاصی رزیدنتها را که کاملا” پشتیبانی قانونی دارد اکنون به چه علت برچیدند. فرداد این رزیدنتها که بیشترشان متاهل هستند مجبورخواهند شد بصورت خلاف قانون در کلینیک های مجاز وغیر مجاز شهر به چندرغاز به درمان بپردازند فضای خوبی برای این دانشجویان در کلینیک جدید درنظر گرفته نشده است میتوانید از گروههای درمانی بررسی بکنید


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.