|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹ | کد خبر : 60109
 • پرینت

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی خبر داد

  اختصاص بودجه ۵۰ هزار میلیارد ریالی به آذربایجان‌شرقی در سال جاری

  آذرقلم: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: بودجه‌ای که دولت در سال ۱۳۹۶ به استان آذربایجان‌شرقی اختصاص خواهد داد بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد ریال است.

  آذرقلم: رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: بودجه‌ای که دولت در سال ۱۳۹۶ به استان آذربایجان‌شرقی اختصاص خواهد داد بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد ریال است.

  به گزارش آذرقلم، داود بهبودی مجموع اعتبارات استان شامل تملک دارایی سرمایه‌ای استانی، هزینه‌ای، توازن منطقه‌ای، ملی، استانی ویژه و رودخانه‌های مرزی استان در سال ۱۳۹۶ را بیش از ۵۰ هزار میلیارد ریال عنوان کرد.

  وی گفت: اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استانی امسال نسبت به سال گذشته حدود ۳۱ درصد رشد داشته و از ۲ هزار و ۹۷۵ میلیارد ریال به سه هزار و ۹۰۰ میلیارد ریال رسیده است که در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان  بین شهرستان‌ها و دستگاه‎های اجرایی توزیع شد و به تصویب رسید.

  بهبودی اعتبارات توازن منطقه‎ای استان در سال جاری را نیز حدود چهار هزار و ۳۵۰ میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: علاوه بر اعتبارات استانی از محل اعتبارات ملی، استانی‌ ویژه و ساماندهی رودخانه‌های مرزی برای پروژه‌های به نام استان مبلغ ۱۵ هزار و ۱۴۰میلیارد ریال توسط وزارتخانه‌ها در استان هزینه خواهد شد.

  رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی تصریح کرد: اعتبارات هزینه‌ای دستگاه‎های اجرایی نیز در سال جاری نسبت به سال گذشته با ۲۰ درصد رشد به حدود سه هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال رسید که این اعتبارات نیز برحسب نرم‌ها و قواعدی که وجود دارد توسط شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بین ادارات کل و دستگاه‎های اجرایی توزیع شد و به تصویب رسید.

  وی ادامه داد: بخشی از اعتبارات ابلاغی نیز در بین سال توسط سازمان برنامه و بودجه کشور به استان ابلاغ می‌گردد که به سقف اعتبارات استان اضافه خواهد شد.

  بهبودی در عین حال خاطرنشان کرد: دستگاه‌هایی مثل آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و نیز دستگاه‎های قضایی و انتظامی و برخی سازمان‌های دیگر که دارای اعتبارات ملی هستند، مشمول اعتبارات استانی نمی‌شوند که با احتساب آنها بودجه‌ای که توسط دولت در سال جاری به استان آذربایجان‌شرقی اختصاص می یابد بالغ بر ۵۰ هزار میلیارد ریال می‌باشد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "اختصاص بودجه ۵۰ هزار میلیارد ریالی به آذربایجان‌شرقی در سال جاری"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.