|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۳ | کد خبر : 59987
 • پرینت

  معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی تبریز تشریح کرد

  عکس: آتش‌سوزی و انفجار مهیب تریلی با ۲ کشته در تبریز

  آذرقلم: یک دستگاه تریلی در شرق تبریز (تبادل امام علی (ع) ) به هنگام حرکت در مسیر منحرف و پس از برخورد با گاردریل کنار خیابان، واژگون و دچار آتش‌سوزی مهیب شد.

  آذرقلم: معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی تبریز گفت: یک دستگاه تریلی در شرق تبریز (تبادل امام علی (ع) ) به هنگام حرکت در مسیر منحرف و پس از برخورد با گاردریل کنار خیابان، روز ۵ شنبه واژگون و دچار آتش‌سوزی مهیب شد.

  به گزارش آذرقلم، جلیل ستاری اظهار داشت: پس از اطلاع‌رسانی این حادثه از سوی شهروندان، ستاد فرماندهی آتش‌نشانان چند ایستگاه آتش‌نشانی را هر چه سریع‌تر به محل حادثه اعزام و آتش‌نشانان بلافاصله پس از حضور در محل، با ایجاد هماهنگی، آتش سوزی را با استفاده از کف ویژه اطفاء حریق کنترل و مهار کردند.

  وی تشریح کرد: با توجه به اینکه شعله و دود این آتش‌سوزی مهیب از فواصل دور نیز قابل مشاهده بود و حتی حرارت موجود در محل امکان عملیات را برای آتش‌نشانان سخت می‌کرد ولی آتش‌نشانان حاضر با جدیت تمام و از جان گذشتگی همیشگی، آتش‌سوزی را پس از دقایقی تلاش و زحمت اطفاء کامل کرده و به آتش‌سوزی پایان دادند.

  ستاری با اشاره به صدمات جانی رخ داده، افزود: متاسفانه در اثر واژگونی رخ داده، یک نفر راننده و یک سرنشین تریلی در داخل کابین تریلی محبوس و در نهایت به دلیل آتش‌سوزی رخ داده، جان خود را از دست دادند.

  وی گفت: آتش‌نشانان در پایان عملیات با ایمن‌سازی محیط و انتقال تریلی توسط جرثقیل به ایستگاه مربوطه بازگشتند.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "عکس: آتش‌سوزی و انفجار مهیب تریلی با ۲ کشته در تبریز"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.