|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲ | کد خبر : 59783
 • پرینت

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  تراکتورسازی و معمای چمن یادگار امام تبریز

  آذرقلم: یک فصل تمام تیم های استانی را در به در و آواره زمینهای بی کیفیت کردند، امتیازات نیم فصل اول را از چنگ تیم درآوردند که می خواهیم چمن اروپایی برایتان بزنیم. بنا بر آمار بازیهای تراکتور در نیم فصل اول، بیشترین امتیازات از دست رفته این تیم در بازیهای خانگی مربوط به بازیهایی بوده است که در چمن اختصاصی خودش بازی کرده بود.

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: شاید این روزها بیشترین اخبار فوتبالی استان مربوط به تراکتور و محرومیت آن از یک سو و محدودیت بازیکن و تمدید قرارداد بازیکنان فعلی از سوی دیگر باشد، اما نمی توان  مسئله یادگار امام را فراموش کرد. یعنی نباید فراموش کنیم که یکسال پیش چمن این ورزشگاه را با وعده های تخیلی و توهمات اروپایی از جایش کندند و وعده های دروغین خود را در قالب گل ولای پیچیده و به کف استادیوم چسباندند که چی؟! چمن ورزشگاه را تغییر داده ایم. این اواخر هم در یکی دو بازی آخر لیگ آوردند کمی رنگ و لعاب دادند تا مثلا ابتکاری به خرج داده باشند و کیفیت پایین چمن یادگار امام را در زیر سایه این رنگ و لعاب پنهان کنند.

  یک فصل تمام تیم های استانی را در به در و آواره زمینهای بی کیفیت کردند، امتیازات نیم فصل اول را از چنگ تیم درآوردند که می خواهیم چمن اروپایی برایتان بزنیم. بنا بر آمار بازیهای تراکتور در نیم فصل اول، بیشترین امتیازات از دست رفته این تیم در بازیهای خانگی مربوط به بازیهایی بوده است که در چمن اختصاصی خودش بازی کرده بود. از سوی دیگر ماشین سازی تبریز نیز وضعیت مشابهی داشت و نیم فصل اول را با همان چمن نصفه و نیمه کارخانه تراکتورسازی سر کردند و شد آنچه که نباید می شد. امتیازها از دست رفت و یکی از تیم ها سقوط کرد و دیگری هم گرفتار بلاهای غیبی و خطاهای انسانی ناخواسته شد تا جمع بدبیاری های فوتبالی استان در فصل گذشته، جمع تر شود.

  امروز پس از گذشت یک سال از آن همه وعده وعید رنگارنگ، هنوز هم کک کسی در اداره ورزش و جوانان استان نمی گزد که قرار بود چمن  ورزشگاه یادگار امام تبریز را تغییر دهیم. یعنی نه چیزی که هواداران و تیم های استان انتظار داشتند، همان حداقل هایی که خود رئیس اداره و مدیر مجموعه یادگار امام وعده کرده بودند. تعویض چمن یادگار امام برای فصل فوتبالی جدید که قرار بود با بذر هلندی و در خزانه ای نزدیک یادگار امام تبریز کاشته شود.

  بطور دقیق نمی دانیم که چرا عملیات بازسازی چمن یادگار امام تبریز آغاز نمی شود اما چون مثبت اندیش هستیم و به تخصص و تعهد مدیران ورزشی استان اعتقاد راسخ داریم فکر میکنیم که شاید این چمن جدید رشد نکرده باشد و یا اینکه هنوز زمینی برای پهن کردن چمن فعلی یادگار امام پیدا نکرده اند که دست به تعویض آن نمی زنند. شایدم  همان اداره معلوم الحالی که اجازه واردات چمن رولی را نداد، دوباره سنگی جلوی پای این طرح بازسازی انداخته است که چمن خزانه جدید نیز آفت دار شده است و بایستی منهدم گردد.

  آقایان رؤسای عزیز، تراکتور برای فصل آتی به حد کافی مشکل دارد، از بودجه و اعتبار تا بازیکن و مربی که به قول معروف هر دم از این باغ بری می دهند، خواهشا لطف کنید چمن یادگار امام را برای فصل آتی فوتبال کشور آماده کرده و باری از دوش مشکلات تراکتور بردارید. شاید عمر ریاست شما در دولت جدید به پایان برسد، یک یادگاری خوب برای فوتبالدوستان تبریزی و آذربایجانی برجای بگذارید! باشد که مورد تشویق این هواداران قرار بگیرید.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "تراکتورسازی و معمای چمن یادگار امام تبریز"
  ۱۱ نظر برای “تراکتورسازی و معمای چمن یادگار امام تبریز”
  1. سایمان گفت:

   چمن یادگار نمونه ای کوچک از شاهکارهای مسئولین استانی ماست. مسئولینی بی جربزه بی تعهد و بعضیها در حد خائن. البته نباید نگران بود چون دارن یک ورزشگاه فوق مجهز سرپوشیده در تبریز میسازند….

  2. Toraj Traktorchi گفت:

   چرا آقای ششگلانی که به هواداران تراکتور طعنه میزد که چنین و چنان هستند، جوابگوی وضعیت اسفبار چمن یادگار نیستند؟

  3. وحید گفت:

   یک استاندار حنثی و ناکارامد و یک مدیر کل ورزش استان که فقط دروغ میگه. نظمی حتما باید استعفا بده یا برکنار بشه وگرنه این چمن درست نخواهد شد.

  4. ناشناس گفت:

   سه راه داره که بهترین راه وارد کردن چمن رول خارجی هست. ۱-یا باید چمن رول خارجی بیارن و در عرض یه هفته میشه چمن فعلی و با یه چمن با کیفیت خارجی عوض کرد ۲- خزانه چمن باکیفیت که قرار بود در کنار استادیوم ایجاد بشه و بعد از پایان لیگ با واردات ماشین آلات این کار که مسئولان وعده اش رو داده بودند چمن عوض بشه که فعلا خبری نیست!! ۳- کشت چمن در خود زمین استادیوم که اینکار زمانبر هست و تراکتور استادیوم یادگار و لازم داره و استادیوم دوم مناسب هم نیست که تا زمان اماده شدن بشه ازش استفاده کرده یدونه استادیوم گسترش فولاد هست که اونا هم استادیومشونو در اختیار تیم دیگه ای نمیزارن. اگر گسترش فولاد همکاری میکرد میشد در خود استادیوم یادگار چمن بذری مناسب کاشته بشه.

   • تراختورچی گفت:

    بنظر من بهترین پیشنهاد گزینه سه هست که مسئولان گسترش فولاد موافقت کنند بازیهای تراختور تا نیم فصل در استادیوم گسترش فولاد برگزار بشه و این چمن موقت و ناهموار فعلی استادیوم یادگار و بردارند و یه چمن با کیفیت و استاندارد کاشته بشه. در ایران تکنولوژی چمن رول نیست و مسئولان هم بی لیاقت تر از اونی هستند که بتونند چمن رول با کیفیت فراهم کنند برای استادیوم و کار و درست و با کیفیت تحویل بدهند.

  5. فرزاد گفت:

   نظمی سریعتر استعفا. اگر قرار بود درست بشه نظمی تابحال دست بکار شده بود. یک مدیر ورزشی با لیاقت و کاردان و کاربلد باید انتخاب بشه برای مدیر کل ورزش و جوانان استان

  6. تراختورچیلار گفت:

   میگفتن مسئولان در اطراف استادیوم خزانه چمن ایجاد میکنند و با واردات تکنولوژی چمن رول، این چمن موقت بی کیفیت پس از پایان لیگ عوض میشه پس چی شد؟

  7. king گفت:

   ما هر چی میکشیم از مسئولان بی کفایت هست. نظمی کجا قایم شده چرا جوابگو نیست؟ وقتی نمیتونه چرا استعفا نمیده؟

  8. سعید گفت:

   دو باره باید شعار نظمی حیا کن رها کن و بدیم تا دست بکار بشوند تا نباشد چوب تر ….. اینا زور بالا سرشون نباشه کار نمیکنند

  9. تبریزلی گفت:

   اینهمه رسانه تو استان، آناج – تبریز من- تبریز بیدار و….. چرا یکش نمیره یقه نظمی و مسئولان استان و بگیره بگه چرا این چمن و به این روز انداختین و درستش نمیکنید؟ هر روز دروغ هر روز وعده. میگفتن این چمن موقت هست و بعد از پایان لیگ عوض میشه چی شد؟ قرار بود خزانه چمن درست کنند و این چمن و بردارند چی شد؟ میگفتن میخواهیم تکنولوژی مربوط به چمن رول و وارد کنیم هزینه زیادی هم نداره چی شد؟؟ مسئول باید یا وظیفه اش و درست انجام بده یا پاسخگو باشه در غیر اینصورت باید بره کنار.


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.