|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰ | کد خبر : 58485
 • پرینت

  آذرقلم: رئیس ستاد مردمی رئیسی در آذربایجان شرقی مدعی شد: در مورد احیای دریاچه ارومیه آقای روحانی گفته بود ۴ ساله مسئله دریاچه ارومیه را حل می‌کنیم، اما ستاد احیاء تبدیل شده‌است به ستاد تخریب محیط زیست!/ قالیباف و رئیسی به هم نزدیکند ولی آرامش رای به نفع رئیسی است

  آذرقلم: رئیس ستاد مردمی رئیسی در آذربایجان شرقی مدعی شد: در مورد احیای دریاچه ارومیه آقای روحانی گفته بود ۴ ساله مسئله دریاچه ارومیه را حل می‌کنیم، اما ستاد احیاء تبدیل شده‌است به ستاد تخریب محیط زیست!

  به گزارش آذرقلم، حجت‌الاسلام رسول برگی، در مورد وضعیت اقتصادی استان و مس سونگون هم گفت: از سال۹۲ مسئولین نتوانسته‌اند کاری کنند که شغل ایجاد شود. وی افزود: چقدر جوانان بیکار وجود دارد مخصوصا در استان آذربایجان شرقی، مسئله آزاد راه تبریز سهند چند مدت است که امروز و فردا می‌کنند؟

  رسول برگی تصریح کرد: هر اندازه که دولت از لحاظ مالی ضعیف باشد بالاخره باید در این مدت کاری صورت می‌گرفت. استانداری و راهداری باید تا الان کاری می‌کردند.

  کارخانه‌های ارج، آزمایش و ماشین‌سازی در چه وضعیتی هستند. در این چهار سال هیچ کاری صورت نگرفته است. امروز کارخانه ماشین‌ آلات  اعلام ورشکستگی کرد. می‌گویند انتقال می‌دهیم ولی با انتقال چه مقدار کار خواهیم داشت؟

  ستاد احیاء تبدیل شده‌است به ستاد تخریب محیط زیست!

  رئیس ستاد مردمی رئیسی در آذربایجان شرقی گفت: در مورد احیای دریاچه ارومیه آقای روحانی گفته بود ۴ ساله مسئله دریاچه ارومیه را حل می‌کنیم، از ارس آب می‌ریزیم اما هیچ کاری نشده است.

  به قول آقای قاضی‌پور میلیاردی بودجه می‌آید ولی خبری نیست. ستاد احیاء تبدیل شده‌است به ستاد تخریب محیط زیست!

  یارانه ۸سال است ۴۵۰۰۰تومان است و هنگام پرداخت آن دولت می‌گوید: روز عزای عمومی است روزی که یارانه‌ها را پرداخت می‌کنیم.

  وی تصریح کرد: در ۵ ماه در دولت گذشته ۲۵هزار خانه در زلزله ارسباران ساخته شد. ولی در این دولت برای ساخت۶۰ خانه در روستای چنار تا فصل سرما  و در روستای بیرق از سال قبل هنوز آثار تخریب سیل وجود دارد و به سختی وام می‌دهند.

  برگی با اشاره به جایگاه آذربایجان و مسایل اجتماعی آن گفت: آذربایجان سر ایران است؛ مردم نجیب دارد؛ ۲۹ بهمن دارد.

  وی رتبه ۲۶ کشور را شایسته این استان ندانست و گفت: در این چهار سال ۳۰ درصد کاهش ازدواج داشتیم، چرا؟ چون کار نیست. به سختی وام می‌دهند.

  برگی با اشاره به حادثه قطار تبریز، مشهد گفت: این حادثه هنوز از یاد نرفته است. گریه ‌ها هنوز خشک نشده است. جسد ناصر رزمی هنوز بازنگشته است ولی گفتند جای نگرانی نیست بیمه هستند!

  در حادثه پلاسکو کمیته حقیقت یاب تشکیل شد ولی در حادثه قطار نه. ۴۰۰یا ۲۰۰۰ بار سیستم مدیریت کنترل قطار مشکل ایجاد کرده است.

   

  یک عده لیبرال رهبری و شهدا  را زیر سوال می‌برند

  رئیس ستاد مردمی رئیسی در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه امروزه برخی لیبرال‌های قالتاق ماتیک زده کشور را به پرتگاه برده اند، تصریح کرد: باید از آقایان پرسید که کرباسچی محکوم اقتصادی که به مدافعان حرم توهین کرد در ستاد برخی آقایان چه می‌کند؟ همین مدافعان حرم هستند که ناموس امثال کرباسچی را حفظ کردند ولی باید اذعان کنیم بر اساس رأی دادگاه بطون و شکم آنها از حرام پر شده که به مدافعان حرم جسارت می‌کنند.

  او افزود: بگویند در جریان سفارت عربستان کدام یک از ما بود؟ ولی در ستاد شما آقای کرباسچی است که مفسد اقتصادی است و به مدافعین حرم توهین می‌کند.

  رسول برگی رئیس ستادهای مردمی رئیسی

  آرامش رای به نفع رئیسی است. چون با وقار هستند!

  برگی در مورد ارزیابی خود از نتیجه انتخابات پیش رو گفت: ضریب رای آقای رئیسی به صورت ثابت از هر طیف حتی اصلاح‌طلبان بهتر است ولی گاهی موج ایجاد می‌شود.

  وی در پاسخ به این سوال که بالاخره مسئله قالیباف و رئیسی و حضور مشترک آنها در انتخابات اخیر چه خواهد شد گفت: قالیباف و رئیسی به هم نزدیکند و در آینده با درصدها خواهیم گفت که چه کسی خواهد ماند ولی آرامش رای به نفع آقای رئیسی است. چون با وقار هستند و فراجناحی. آقای قالیباف فرزند نظام است ولی در مقابل رقیب باید ایستاد. این راسخ بودن را نشان می‌دهد. ایشان و آقای رئیسی توافق دارند ولی آراء به نفع آقای رئیسی است.

  برگی با اشاره به تجارب بالای رئیسی در امور قضایی و شعار «کار و کرامت» ستاد وی گفت: زمانی که حکومت ما به پارلمانی تبدیل شد کارشناسان گفتند رئیس جمهور و کابینه‌اش بیشتر کار مدیریتی است و آقای رئیسی از حیث مدیریت؛ هیچ کاندیدایی به اندازه آقای رئیسی در مدیریت خرد وکلان تجربه ندارند. یکی از دلایل آمدن آقای جهانگیری این است که آقای روحانی در مدیریت ضعف داشته است.

  وی افزود: اصرار آقای رئیسی بود که به کار کرباسچی و زنجانی و آریا رسیدگی شد و به سزای اعمالشان رسیدند. مدیریت ایشان در مسئله قضایی بسیار درخشان است.

  آقای رئیسی آپارتمانش را فروخته است!

  رئیس ستادهای مردمی حجت الاسلام رئیسی در آذربایجان شرقی در مورد تامین هزینه های انتخاباتی رئیسی نیز گفت: آقای رئیسی آپارتمانش را فروخته است و اعلام کرده که راضی نیستم یک تومان از مفسدین اقتصادی در ستادها بیاید.۸۰ بنر ما را به بهانه‌های مختلف جمع‌آوری می‌کنند. این نشانه پاک دستی و امانت داری ایشان است؛ به همین دلیل آقای کرباسچی وبقیه مفسدان اقتصادی از آمدن ایشان نگرانند.

  وضعیت اقتصادی ما زیر صفر است حتی لازم باشد آپارتمان  و ماشین را می‌فروشیم  و دستفروشی می‌کنیم. استقبال در سطح آذربایجان بسیار خوب است و ستادهای شهرستانی تشکیل شده است.

  غوغای بندرعباس را دیدید روز به روز محبوبیت ایشان افزایش پیدا می‌کند این به دلیل خدایی بودن ایشان است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "ستاد احیای دریاچه به ستاد تخریب تبدیل شده‌است / آرامش رای به نفع رئیسی است نه قالیباف/ رئیسی برای هزینه های تبلیغاتی آپارتمانش را فروخت!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.