|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۴۵ | کد خبر : 569
 • پرینت

  به دنبال تشدید سرما در تبریز، بر تعداد قربانیان قاتل نامرئی نیز افزوده می شود، به طوری که طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ خانواده در نقاط مختلف تبریز دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شدند. مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال […]

  gaz

  به دنبال تشدید سرما در تبریز، بر تعداد قربانیان قاتل نامرئی نیز افزوده می شود، به طوری که طی ۲۴ ساعت گذشته ۴ خانواده در نقاط مختلف تبریز دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن شدند.

  مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی با اعلام این خبر اظهار کرد: به دنبال تشدید سرمای هوای استان به ویژه شهر تبریز، هر لحظه بر تعداد قربانیان قاتل نامرئی افزوده می شود، به طوری که از دیروز تا صبح امروز اعضای ۴ خانواده در نقاط مختلف تبریز دچار مسمومیت با گاز مونوکسید کربن  شدند.

  وی افزود: ۱۵ نفر از اعضای ۴ خانواده در شهر تبریز که بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن دچار مسمومیت شده بودند با تلاش فوریت های پزشکی این شهر به بیمارستان های سینا و عالی نسب انتقال داده شدند.

  مسوول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان وضعیت عمومی مسموم شدگان را رو به بهبود توصیف کرد.

  حبیب حسینقلیزاده همچنین با اشاره به برودت شدید هوا و افزایش استفاده از وسایل گازسوز اظهار کرد: برای جلوگیری از وقوع گازگرفتگی باید از وسایل گرمایشی استاندارد استفاده کرد، از مکش کامل و مناسب لوله‌های بخاری‌ اطمینان یافت و بازبینی مستمر صحت کار وسایل گرمایشی و باز بودن مسیر دودکش نیز توصیه می شود.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "مسمومیت ۱۵ نفر دراثر استنشاق گاز منوکسیدکربن در تبریز"