|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۱ | کد خبر : 56062
 • پرینت

  آذرقلم: سرپرست کمیته وضعیت بازیکنان گفت: احتمال کسر ۸ امتیاز از تراکتورسازی کم است و فیفا به این زودی تصمیم نمی‌گیرد.

  آذرقلم: سرپرست کمیته وضعیت بازیکنان گفت: احتمال کسر ۸ امتیاز از تراکتورسازی کم است و فیفا به این زودی تصمیم نمی‌گیرد.

  به گزارش آذرقلم، این روزها موضوع کسر ۸ امتیاز از تیم تبریزی در نیم فصل دوم همچنان در صدر اخباراست و برخی این شایعه را به راه انداخته‌اند که کسرامتیاز ازتراکتورسازی قطعی بوده و حتی فیفا نیز این موضوع را اعلام کرده اما فدراسیون فوتبال به خاطر برخی مسائل با این موضوع مماشات کرده و حاضر نیست این رأی فیفا را اجرایی کند.

  وثوق‌احمدی، دراین خصوص گفت: کمیته انضباطی ایران دراین مورد صالح نیست و باید ببینیم فیفا چه تصمیمی می‌گیرد.

  وی درباره اینکه گفته می‌شود فیفا پاسخ استعلام را اعلام کرده ولی این رأی از سوی فدراسیون ایران اعلام نمی‌شود گفت: من خبری ندارم ولی بعید می‌دانم که به این زودی نتیجه اعلام شود، شاید صرفا یک جواب مبنی بر اینکه موضوع را دریافت کرده‌اند برای فدراسیون ایران ارسال شده باشد.

  وثوق‌احمدی یادآورشد: معتقدم اگر فیفا بخواهد به این موضوع ورود کرده و به آن رسیدگی کند، به این زودی تصمیمی اعلام نخواهد کرد، چون قاعدتاً مستندات را دریافت کرده و سپس تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

  وی درباره اینکه چقدر امکان دارد ۸ امتیاز تراکتورسازی از سوی فیفا کسر شود گفت: به نظر من احتمالش کم است، اما این موضوع بستگی به نظر مقامات رسیدگی کننده درفیفا دارد که آنها براساس موقعیت باشگاه و بازیکنان و اوضاع و احوالی که این کارعمداً صورت گرفته یا سهواً، تصمیم خواهد گرفت. البته باید ابتدا مطمئن شویم که خود فیفا هم می‌خواهد وارد این موضوع شود یا خیر، چون معمولاً آنها در مسائل داخلی وارد نمی‌شوند مگر اینکه موضوع را حاد تشخیص بدهند.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "فیفا نتیجه محکومیت تراکتورسازی را به این زودی اعلام نمی کند!"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.