|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۵ | کد خبر : 56039
 • پرینت

  آذرقلم: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز اعلام کرد. به گزارش آذرقلم، سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز تخلفاتی رخ داده که پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، این کمیته رای خود را به […]

  تصویر رای تخلفات دیدار پرسپولیس و تراکتور سازی اعلام شد

  آذرقلم: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در خصوص دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز اعلام کرد.

  به گزارش آذرقلم، سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در دیدار تیم های پرسپولیس و تراکتور سازی تبریز تخلفاتی رخ داده که پس از بررسی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، این کمیته رای خود را به شرح زیر صادر کرد:

  ۱-تیم پرسپولیس به دلیل فحاشی تماشاگران به تیم، مربی و بازیکن حریف که مستند به بند ۳ ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی می باشد، به پرداخت۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  ۲-تیم پرسپولیس به دلیل پرتاب نارنجک و سنگ توسط تماشاگران به داخل زمین مسابقه به استناد بند ۱ ماده ۷۹ آیین نامه انضباطی باید مبلغ ۵۰میلیون ریال پرداخت نماید.

  ۳- کمال کامیابی نیا بازیکن تیم پرسپولیس به خاطر اهانت به داور مسابقه و لگد زدن به تابلوی تبلیغاتی بعد از اخراج که مستند به ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی است، به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۵۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

  ۴- علیرضا پژمان کمک مربی تیم تراکتور سازی تبریز به دلیل اهانت به داور مسابقه که منطبق با مفاد ماده ۶۶ آیین نامه انضباطی است به یک جلسه محرومیت و پرداخت مبلغ ۵۰میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است.

  آرای صادره قطعی است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "پرسپولیس نقره داغ شد: رای تخلفات دیدار پرسپولیس _ تراکتور سازی اعلام شد"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.