|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۹ | کد خبر : 55996
 • پرینت

  آذرقلم: آتش نشانان فداکار از قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان بیمارستان کودکان تبریز عیادت کردند.

  آتش نشان

  آذرقلم: آتش نشانان فداکار از قهرمانان کوچک مبارزه با سرطان بیمارستان کودکان تبریز عیادت کردند.

  به گزارش آذرقلم، جمعی از آتش نشانان فداکار تبریز، از کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش جمعیت خیریه قلب های سبز که در بخش خون بیمارستان کودکان بستری بودند عیادت کردند.

  با هماهنگی جمعیت خیریه قلب های سبز با بخش خون بیمارستان کودکان تبریز و معاونت عملیاتی  آتش نشانی تبریز، جمعی از آتش نشانان فداکار  این بخش از کودکان مبتلا به سرطان عیادت کردند.

  در این عیادت که همزمان با پخش هفتگی بسته های میوه و مکمل غذایی جمعیت صورت گرفت،کپسول های کوچک اتشنشانی که به شکل قلک های کوچک طراحی شده بودند، از طرف آتش نشانان در جهت آشنایی کودکان مبتلا به سرطان به این کودکان اهدا شد .

  در این مراسم  ستاری معاون عملیاتی آتش نشانی تبریز ضمن تقدیر از زحمات جمعیت خیریه قلب های سبز در قبال کودکان مبتلا به سرطان گفت : کمک های جمعیت خیریه قلب های سبز و حضور پیوسته این مجموعه، در تمامی لحظات سخت درمانی این فرشته های نازنین ، مقدس و پاک است.

  وی افزود: بسیار خرسندیم که توانستیم به واسطه جمعیت خیریه قلب های سبز با حضور در کنار این عزیزان، لحظاتی شاد برای آنان بیافرینیم و در جهت بر آورده شدن بخشی از آرزوهای  این کودکان قدم برداریم.

  در این دیدار جمعی از کودکان مبتلا به سرطان با کلاه های آتش نشانان، به عنوان  آتش نشانان کوچک تبریز، حس خوب کمک به همنوعان را تجربه کردند.

  photo_2017-02-14_08-24-24 photo_2017-02-14_08-24-29

  آتش نشان

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "دیدار آتش نشانان تبریز با کودکان سرطانی + تصاویر"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.