|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۰ | کد خبر : 55985
 • پرینت

  آذرقلم: به منظور پاسداشت مقام آیت الله هاشمی رفسنجانی و ارج نهادن به خدمات ۶۰ ساله رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، شهرک صنعتی مصالح ساختمانی به نام ایشان نامگذاری شد.

  هاشمی

  آذرقلم: شهرک صنعتی مصالح ساختمانی شهرستان شبستر به منظور پاسداشت مقام آیت الله هاشمی رفسنجانی و ارج نهادن به خدمات ۶۰ ساله رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، به نام ایشان نامگذاری شد.

  به گزارش آذرقلم، فرماندار شبستر در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن اعلام این خبر به سفر آبان ماه سال جاری استاندار آذربایجان شرقی به این شهرک اشاره کرد و اظهار داشت: بنا به پیشنهاد استاندار آذربایجان شرقی مقرر گردید که یک نام جامع برای این شهرک در نظر گرفته شود، که اخیرا در جریان سفر معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت به شهرک، موضوع از طرف هیات امناء شهرک و مدیر عامل شهرک های استان مطرح و پس از پیشنهاد نام به تهران مورد تصویب قرار گرفت.

  هاشمی

  منصور طالب پور هدف از نامگذاری این نام را قدرشناسی از زحمات آیت ا… هاشمی رفسنجانی دانست و تصریح کرد: شهرک صنعتی مصالح ساختمانی که در زمان دوران سازندگی ریاست جمهوری ایشان نقش به سزایی در رونق تولید و سازندگی به ویژه صنایع و مصالح ساختمانی ایفا کرده بود، یکی از معیارهای این نامگذاری است.

  شهرک صنعتی مصالح ساختمانی آیت ا… هاشمی رفسنجانی ۱۹۸ هکتار مساحت دارد و از ۱۶۸ قطعه واگذار شده،  ۱۱۷ واحد فعال صنعتی و خدماتی را در خود جا داده است .

  خبرنگار: شبستر – علیرضا خوش نیت

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "شهرک صنعتی مصالح ساختمانی شبستر به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شد"
  نظرات در مورد » “شهرک صنعتی مصالح ساختمانی شبستر به نام آیت الله هاشمی رفسنجانی نامگذاری شد”
  1. مهدی گفت:

   عزیز خبرنگار شهرک صوفیان نه شبستر ،لطفا در درج دقت و تجدید نظر کنید


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.