|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۹ | کد خبر : 55847
 • پرینت

  آذرقلم: فدراسیون و ارکان آن تا چه اندازه از محرومیت تراکتورسازی آگاه بودند؟ چطور دبیرکلی که نامه بلامانعی جذب بازیکن را می زند، امروز به خود جرأت داده و به تمسخر این اتفاق می پردازد؟ در نگاه حرفه ای ما، استعفا و تعلیق فدراسیون غیر متخصص و ارکان تبانی گر آن ، چاره کار فوتبال این مملکت است.

  جهانبخش احمدیانیادداشت: جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: هفته گذشته خبر محرومیت تراکتورسازی از دو پنجره نقل و انتقالات زمستانی و تابستانی، طرفداران این تیم را در شوک بزرگی فرو برد. اینکه چر این خبر درست ۴۸ ساعت مانده با دیدار حساس و فینال گونه تراکتور و پرسپولیس اعلام شد، مطمئنا شیطنتی بوده که تمرکز تراکتور را برای این بازی بزرگ به هم بریزد، و الا هیچ عقل سلیمی قبول نمی کند که محرومیت چند ماه پیش را درست ۴۸ ساعت مانده به  انجام این دیدار اعلام کنند. تا امروز هیچگونه واکنش و موضع رسمی از طرف باشگاه و مدیرعامل آن صورت نگرفته است و به تبع آن و با توجه به حساسیت امتیازات این بازی، ما نیز سکوت اختیار کردیم تا در موقع مناسب سوالات خودمان را مطرح کنیم. اکنون که تیم  از بازیهای لیگ فارغ شده و حساسیت چندانی نیز وجود ندارد، بهتر است مدیریت باشگاه به چند سوال ما پاسخ دهد .

  اول از همه مدیریت باشگاه بدون کوچکترین دخل و تصرفی اصل حکم فیفا را که منجر به این محرومیت شده است، منتشر کند. اینکه کدام بازیکن موجب محرومیت ما شده است، میزان  بدهی باشگاه به این بازیکن چقدر است و چرا محروم شده ایم.

  سوال دوم ما مربوط به زمان اعلام این حکم است . چون تاکنون خبری از باشگاه منتشر نشده است، ما هم به نوشته های دیگر خبرگزاریها استناد می کنیم. از ۴ آبانی که این حکم به دست باشگاه رسیده است، چرا کسی خطر محرومیت تیم را گوشزد نکرده و از مردم و مسئولین کمک نخواستند؟ آری مردم، تنها کافی بود که اهمیت این محرومیت را بدانند،مطمئنا باشگاه را تنها نمی گذاشتند. این اهمال و سهل انگاری را نمی توان بر سر یکی دو تا کارمند دون پایه باشگاه انداخت که تقصیر آنهاست.

  سوال سوم، فدراسیون و ارکان آن تا چه اندازه از این محرومیت آگاه بودند؟ چطور دبیرکلی که نامه بلامانعی جذب بازیکن را می زند، امروز به خود جرأت داده و به تمسخر این اتفاق می پردازد؟ آقای دبیرکل نمی داند که ما نگاهمان به فوتبال حرفه ایست و با اعدام و شکنجه کاری نداریم، شاید در نگاه آماتورگونه و جانبدارانه ایشان، اعدام مقصرین این محرومیت چاره کار باشد، ولی در نگاه حرفه ای ما، استعفا و تعلیق فدراسیون غیر متخصص  و ارکان تبانی گر آن ، چاره کار فوتبال این مملکت است.

  photo_2017-02-06_11-31-25

  سوال چهارم، با توجه به استنادات فدراسیون و دبیرکل و رئیس کمیته تدوین ، باشگاه تراکتورسازی از ۴ آبان ماه می دانست  که محرومیت باشگاه قطعی و غیرقابل برگشت است، با این وجود چرا با جدایی دو بازیکن در پستهای حساس  مدافع و هافبک وسط، موافقت شد؟ محمد نادری و علیرضا رمضانی را بر چه اساسی به تیم های صبا و نساجی دادید؟ شاید اگر آنها  در بازی دیروز مقابل پرسپولیس حضور داشتند، عصای دست تیم و سرمربی می شدند. یعنی این بازی بزرگ فرصت و انگیزه خوبی برای این بازیکنان بود تا شایستگیهای خود را نشان بدهند.

  سوال پنجم، این وبسایت باشگاه به چه دردی می خورد ؟ چرا هیچ خبری از محرومیت تراکتور در آن ذکر نشده است؟ تا کی بایستی چشم به دهان رسانه های زرد پایتخت بدوزیم که شاید خبری برای تراکتور داشته باشند؟

  سوال ششم را از آقای قلعه نوئی می پرسیم. تا به امروز هر سیاستی که در باشگاه بکار بسته اید، و هر بازیکنی که که جذب کرده اید، حمایت کرده ایم. وقتی صحبت از جذب پا به سن گذشته های دیگر تیم ها شد، به احترام تراکتور و اینکه حاشیه ای برای تیم به وجود نیاید، سکوت کردیم. امروز اما از شما جواب می خواهیم. با کدامین منطق بازوبند کاپیتانی تیم در این بازی حساس را به بنگر دادید؟! شما با این کارتان در واقع موجبات شکست تیم را مهیا نمودید. از یک سو انگیزه و اعتماد به نفس محمد ابراهیمی،به عنوان کاپیتان اول در غیاب کیانی، را گرفتید و آنچه شد که دیدیم. و در سوی دیگر انگیزه ای کاذب به محسن بنگری دادید که بیشتر از وظایف دفاعی اش، میل به حله و گلزنی داشت. روی تمام گلهایی که خوردیم ایشان به همراه مدافعان مصدوم دیگر جا ماندند. شاید اگر بازوبند را به این بازیکن نمی دادید، انگیزه اش برای این بازی بیشتر می شد، بادی از غرور را پر کردید که در دقیقه ۳ این بازی ترکید.

  و در نهایت جناب آجورلو، زحمات شما برای این تیم بر هیچ کسی پوشیده نیست، اما این زحمات دلیلی نمی شود در برابر این سهل انگاری و به تبع آن فاجعه محرومیت ساکت بنشینیم. انتظارمان این است که به عنوان شخص اول باشگاه، پاسخگوی سوالات هواداران بوده و درباره  کم کاری خود و  عوامل  تحت امرتان در باشگاه و در رابطه با بحث محرومیت تراکتور، توضیحاتی ارائه دهید. قایم موشک بازی بس است، پاسخگو باشید. و اگر نمی توانید، استعفا دهید تا مدیرانی سر کار بیایند که حداقل شهامت پاسخگویی داشته باشند.

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "قایم باشک بازی مدیران تراکتورسازی و سوالات بسیار هواداران"
  ۹ نظر برای “قایم باشک بازی مدیران تراکتورسازی و سوالات بسیار هواداران”
  1. هوادرا گفت:

   شیر مادر حلالت باشد
   خواهشا پیگیری نمایید

  2. ناشناس گفت:

   اربعین بفرستین کربلا تأیید سلفی بگیره و برا هوادار ها بفرسته

  3. روزه سکوت گرفتن گفت:

   سردار اجرلو

  4. تراختورچی قدیمی گفت:

   مرحبا به نویسنده ی این مطلب حرف دل هواداران تراختور را زدی.

  5. Ali گفت:

   با سلام. خواهشا این قضیه توسط نمایندگان استان در مجلس هم پیگیری شود و یک جواب درست وحسابی به مردم داده شود وعاملین این قضایا به مردم نشان داده شوند. فوتبال یک ورزش است پس روح ورزش را با نامردی خراب نکنیم.
   من آن گلبرگ مغرورم زبی آبی میمیرم ولی با خاری وذلت پی شبنم نمی گردم.

  6. آراز گفت:

   سوال ششم را از آقای قلعه نوئی می پرسیم. تا به امروز هر سیاستی که در باشگاه بکار بسته اید، و هر بازیکنی که که جذب کرده اید، حمایت کرده ایم. وقتی صحبت از جذب پا به سن گذشته های دیگر تیم ها شد، به احترام تراکتور و اینکه حاشیه ای برای تیم به وجود نیاید، سکوت کردیم. امروز اما از شما جواب می خواهیم. با کدامین منطق بازوبند کاپیتانی تیم در این بازی حساس را به بنگر دادید؟!

  7. آراز گفت:

   این کاپیتانی بنگر بیشتر از هر چیزی منو عصبی کرده.
   تیم بازی و باخته مردیکه داره با بازیکن حریف میگه و میخنده.
   درضمن قلعه نویی باید توضیح بده چرا با وجود مخالفت هواداران اول فصل این یارو بنگر و جذب کرد

  8. کمال گفت:

   یاشاسین
   دقیقا سوالات ما هم همینه یکی بیاد جواب هوادارو بده و توضیح بده این فاجعه چگونه برای باشگاه رقم خورده

  9. عشق فقط تراختور گفت:

   آفرین


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.