|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۶ | کد خبر : 55751
 • پرینت

  یادداشت ورزشی: جهانبخش احمدیان

  «آزادی» در برابر عظمت تراکتوریها زانو می زند

  آذرقلم: ما خواهیم آمد تا با حضورمان به ناداوریها، بی عدالتیها، حق کشی ها، قوانین من درآوردی ۱۰ درصدی که مختص تراکتور و هوادارانش است، اعتراض کنیم . هوادارانی هستند که فوتبال را تنها به خاطر زیبایی و پاک بودنش دوست دارند و نماد این فوتبال پاک را تیراختور آذربایجان معرفی کرده و به طرق مختلف از آن حمایت می کنند.

  جهانبخش احمدیانیادداشت: جهانبخش احمدیان

  آذرقلم: ورزشگاه آزادی تهران فردا میعادگاه عاشقانی خواهد بود که با غیرت و شور و حال وصف ناشدنی  و منحصر به فرد تراکتوری خود، یک بار دیگر به دنبال اثبات حقانیت و برتری اخلاقی و ورزشی خویش خواهند بود. مگر می شود تراکتور آذربایجان را در این بزنگاه حساس لیگ برتر و آوردگاه رقبای بی انصاف و ناجوانمرد تنها گذاشت ؟  تراکتور طریق عشقی است که عاشقانش زبانزد عام و خاص این سرزمین هستند.

  هر چند آوردگاه بزرگ فردا را آزادی نام نهاده اند، اما آتش بیارانش بویی از آزادی نبرده اند. آزادی را تنها در عدم حضور تو می خواهند، و هر نماد آزادی از سوی تراکتوریها را سر خواهند برید. یادمان نرفته چطور آن کبوتر سرخی را که چند سال پیش با قساوت تمام  و در برابر دیدگان هزاران نفر و جلوی دوربین های تلویزیونی بریده و به داخل زمین انداختند.ظ

  photo_2017-02-04_11-44-01 photo_2017-02-04_11-44-07

  آنها، نماد عشق ما را سر بریدند تا ما را از همراهی تیم محبوب مان بازدارند، غافل از این که :

  ما گر ز سر بریده می ترسیدیم،

  در محفل عاشقان نمی رقصیدیم

  ما خواهیم آمد، آزادی را سرخ تر از همیشه خواهیم کرد. هیچ چیز و هیچ کس نمی تواند ما را از این حضور منع کند.مهم نیست که زمین و زمان برای رقبای ما کار می کنند، حکم های کمیته انضباطی، محرومیتهای بی دلیل، آوانس های نهادهای فدراسیون به رقیبانمان، سختی راه و رقیب و…هیچ گاه ما را از راهمان باز نخواهد داشت. هر سختی را به جان خریده و با حضور در آزادی فریاد همیشگی «آذربایجان یاشاسین» را سر خواهیم داد.

  تشویق تراکتور در آزادی طعم دیگری دارد. آنجا که کل رسانه های صوتی و تصویری کشور در حال نمایش اقتدار پوشالی سرخابیهای تهران هستند، فریاد «تورکلرین افتخاری، تیراختور تیراختور » این نمایش را به هم خواهند زد و یا وقتی در برابر شعارهای قومیتی و نژآدپرستانه، در کمال ادب و متانت تنها به تشویق تیم و آذربایجان می پردازیم، این پوشالی بودن نمایش قدرت سرخابیها در تهران، بیشتر به چشم خواهد آمد.

  ما خواهیم آمد تا با حضورمان  به ناداوریها، بی عدالتیها، حق کشی ها، قوانین من درآوردی ۱۰ درصدی که مختص تراکتور و هوادارانش است، اعتراض کنیم و در عین حال عشق اول و آخر فوتبال آذربایجان را تنها نگذاریم. هرچند در این وانفسای  فوتبال کشور که هر کس دنبال منافع حقیقی و حقوقی خود و تحصیل آنها به هر طریق ممکن هستند، هوادارانی هستند که فوتبال را تنها به خاطر زیبایی و پاک بودنش دوست دارند و نماد این فوتبال پاک را تیراختور آذربایجان معرفی کرده و به طرق مختلف از آن حمایت می کنند.

  به نام آذربایجان و فوتبال پاک آزادی را سرخ تر از همیشه خواهیم کرد.
  اوردا بیر یول وار
  او یول، بیزیم یولوموزدور

  تماشاگران

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "«آزادی» در برابر عظمت تراکتوریها زانو می زند"
  ۴ نظر برای “«آزادی» در برابر عظمت تراکتوریها زانو می زند”
  1. تراختورچی قدیمی گفت:

   ما گر ز سر بریده می ترسیدیم،

   در محفل عاشقان نمی رقصیدیم

   تراختوروم،سن چاغیرسان گلرم من.

  2. ارومیه قلب آذربایجان گفت:

   به عشق تراختور از اورمیه راهی تهران خواهیم شد یاشاسین آذربایجان یاشاسین اورمیه یاشاسین تراختور

  3. اورمیه آذربایجان گفت:

   عشقیم تراختور از اورمیه باز میاییم ( اورمیه تراختورچیلاری )

   یاشاسین آذربایجان یاشاسین اورمیه

  4. حسین گفت:

   تراختور متعلق به تمام اذریهاست ازمشکین شهر عازم تهرانیم یا علی مدد


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.