|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۴ | کد خبر : 55726
 • پرینت

  آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران و جهان طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  آذرقلم: امروز هم همچون روزهای گذشته، بهترین و مهمترین کارتون های منتشر شده در خبرگزاری ها و روزنامه های کشور را که با محوریت موضوعات سیاسی و اجتماعی روز ایران و جهان طراحی و منتشر شده باهم مرور می کنیم:

  کوروش به سفر احمدی‌نژاد واکنش نشان داد!

   در حاشیه سفر احمدی نژاد به تخت جمشید

  احمد رضا کاظمی در روزنامه قانون این فتواستریپ را منتشر کرد.

  بابا برای نان، جان داد!

   در حاشیه حادثه کولبرها در غرب کشور

  هدیه میلیاردی احمدی نژاد به تانزانیا!

   رییس اسبق بانک مرکزی: بعضی از قراردادهای خارجی در دولت نهم، در عالم دوستی پرداخت شده‌اند مانند وامی که دارای رقم زیادی بود و به تانزانیا پرداخت شد در قالب یک قرارداد ساده و یک صفحه‌ای بود و از این نوع موارد زیاد است.

  مهدی عزیزی. خبرآنلاین

  مشکل عجیب یک چهارم ایرانی ها!

   وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ‌۲۳.۴ درصد از افراد ۱۵ تا ۶۴ سال در طیفی از ناامنی روانی قرار دارند…

  فیروزه مظفری. خبرآنلاین

  متلک جدید به ضرغامی، چمران و محسن رضایی!

  روزنامه قانون در ضمیمه طنز امروزش به برخی اظهارنظرها واکنش نشان داد.

  آمریکای ترامپ را ببینید!

   روزنامه های کشور امروز هم به تصمیمات عجیب و جنجالی ترامپ واکنش نشان دادند. کارتون دو روزنامه شرق و اعتماد را مشاهده می فرمایید.

  ترامپ در حال اجرای کنسرت!

  در حاشیه تصمیمات عجیب و جنجالی رییس جمهور جدید امریکا،

  مهدی فرد/ روزنامه قانون .

   

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "کارتون های روز: واکنش کوروش به سفر احمدی نژاد و هدیه میلیاردی به تانزانیا!"
  ۲ نظر برای “کارتون های روز: واکنش کوروش به سفر احمدی نژاد و هدیه میلیاردی به تانزانیا!”
  1. آذربایجان و پیرامون-در انتظار بهار گفت:

   سلام-به باور برخی محققین تاریخ خاخامنشیان حکومت ایجاد شده توسط خاخامها (روحانیون یهود) بود که توانستند با ایجاد این حکومت قسمتی از یهود را که در اسارت بابل بود رهانیده و حاکمیت سیاسی خودرا از نیل تا فرات در آنزمان گسترش دهند در ضمن خاشایار شاه خاخامنشی به تحریک همین تشکیلات به زعم آنها جهت انتقا م اجداششان که در برههای از زمان در اسارت و بردگی فرعون بود به مصر لشگر کشید و قتل عام کرد-اینک نیز توسط یهودیهای مخفی(معروف به آنوسی) با تبلیغ زیرکانه باستانگرائی بخصوص هاخامنشیان دنبال اهداف خاص خود هستند

  2. محمد امین گفت:

   به اذربایجان و پیرامون:……
   خجالت بکش. دست از اراجیف بردار لطفا.تاریخ ایران انقدر بر همگان اشکار است که کسی مثل تو و همفکران پان ….. تو نمی تواند ان را تغییر دهد.
   خاخامنشیان دیگه چه صیغه ای است؟برادر من هخامنش نام جد کوروش بود که بزرگ طایفه ی انها بود که این طایفه یکی از طوایف پارس ها بودند که بعد از به قدرت رسیدنشون نام جد خود رو روی سلسله ی خود گذاشتند.یهودیان هیچ وقت دلشون برای ما نسوخته که بیان تاریخ بنویسن همه چیز روشنه ولی خیلی خوب می دونیم که سه نفر یهودی تبار اروپایی چگونه تاریخ تورکان و توران بزرگ و … رو نوشتن و بعضی از اونها چطور وارد دربار سلاطین عثمانی شدند و شروع به چه کار هایی کردن برای به جان هم انداختن مسلمانان و… خوشم می یاد می گی محققین به این نتایج رسیدن می شه بگی به جز پور پیرار ….. دیگه چه کسی این اراجیف و چرندیات رو می گه؟
   دست بردارین از این دشمنی ها هر کسی ارزوی داشتن چنین تمدن پر افتخاری را دارد هرکشور و ملتی ارزوی داشتن چنین تاریخی دارند انوقت شما اینگونه دست به جعلیات می زنید . در ضمن پور پیرار نه مدرک دانشگاهی داره و نه حرفش خریدار داره و فقط شما پان تورکها به حرف هاش توجه می کنین در ضمن ایشون عرب هستندونام اصلیشون چیز دیگه ای هست. اگه یهودی ها و غربی ها و… به دنبال ساختن تاریخ ایران بودن هرگزجشن پوریم و یا همان جشن خیالی ایرانی کشان را اجرا نمی کردند. لطفا از خواب بیدار شوید و گرنه با لگد شما را بیدار می کنیم.


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.