|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۳ | کد خبر : 54938
 • پرینت

  آذرقلم: چمن جدید ورزشگاه یادگار امام (ره) فردا (جمعه) به بهره‌برداری می‌رسد.

  چمن 2

  آذرقلم: چمن جدید ورزشگاه یادگار امام (ره) فردا (جمعه) به بهره‌برداری می‌رسد.

  به گزارش آذرقلمT مدیر مجموعه ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز گفت: چمن جدید و سیستم گرمایش از کف ورزشگاه روز جمعه قبل از بازی تیم ماشین سازی تبریز به بهره برداری خواهد رسید.

  حبیب مقصودی در خصوص آخرین وضعیت چمن ورزشگاه یادگار امام تبریز افزود: بازسازی و تعویض چمن ورزشگاه یادگار از خرداد سال ۹۵ آغاز شده بود که سرانجام روز جمعه  ۲۴ دی به بهره برداری خواهد رسید.

  مدیر مجموعه یادگار امام (ره) تبریز گفت: در کنار تعویض و بازسازی چمن و رختکن های استادیوم، یکی یگر از اقدامات مهم نصب صندلی های شکسته ورزشگاه بود که تاکنون حدود ۱۰ هزار صندلی نصب شده است.

  مقصودی تصریح کرد: سیستم هیتنگ هم اکنون در حال فعالیت است و چمن هم از شرایط ایده آلی برخوردار است که امیدواریم با تعویض این چمن تیم های تبریزی ار لحاظ زمین مسابقه مشکلی نداشته باشند.

  قرار است ورزشگاه بزرگ یادگار امام (ره) که در کنار عملیات نصب سیستم هیتینگ و بازسازی زمین چمن، برخی اقدامات جانبی از جمله ایجاد حدود ۳۰۰۰ متر مربع چمن مصنوعی در اطراف زمین چمن اصلی به ویژه در محدوده نیمکت ذخیره‌ها و زیباسازی و رنگ‌آمیزی بخشی از این محوطه  و بازسازی رختکن تیم‌های میزبان و میهمان نیز انجام شده است، فردا پس از ماه‌ها انتظار به بهره‌برداری برسد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "چمن جدید ورزشگاه یادگار امام تبریز فردا به بهره‌برداری می‌رسد"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.