|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۷ | کد خبر : 54863
 • پرینت

  نماینده ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌شرقی خبر داد

  افزایش ۲۴ سانتی‌متری تراز آبی دریاچه ارومیه

  آذرقلم: نماینده ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌شرقی از افزایش ۲۴ سانتی‌متری تراز آبی دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشته خبر داد.

  دریاچه ارومیه. آذرقلم

  آذرقلم: نماینده ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌شرقی از افزایش ۲۴ سانتی‌متری تراز آبی دریاچه ارومیه نسبت به سال گذشته خبر داد.

  به گزارش آذرقلم، خلیل ساعی اظهار کرد: تراز آبی دریاچه ارومیه برابر با ۱۲۷۰٫۵۵ اعلام شده است که این تراز نسبت به سال گذشته افزایش خوبی داشته است.

  وی با بیان اینکه افزایش تزار آب دریاچه ارومیه در مقایسه با سال گذشته با افزایش ۲۴ سانتی‌متری روبه‌رو بوده است، افزود: این میزان بسته به تبخیر آب و مقدار بارش در حال نوسان بوده ولی تراز آب نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

  نماینده ستاد احیای دریاچه ارومیه در آذربایجان‌شرقی با تأکید بر اینکه نشر شایعاتی مبنی بر کاهش تراز آب دریاچه ارومیه صحت ندارد، گفت: با توجه به اینکه به سایت اندازه‌گیری سازمان آب دسترسی داریم؛ در این سایت گزارش واقعی از میزان تراز آبی دریاچه ارومیه ارائه می‌شود.

  وی خاطرنشان کرد: ستاد احیای دریاچه ارومیه با طرح‌ریزی و برنامه‌های پیش‌بینی شده و اجرایی اقداماتی در زمینه احیای دریاچه ارومیه انجام داده‌اند که غالباً نتیجه‌بخش بوده است.

  ساعی ادامه داد: با همکاری مردم منطقه در زمینه اجرای طرح‌های احیای دریاچه ارومیه می‌توان وضعیت دریاچه را بهبود بخشید.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "افزایش ۲۴ سانتی‌متری تراز آبی دریاچه ارومیه"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.