|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۰ | کد خبر : 54649
 • پرینت

  آذرقلم: طولانی شدن پروسه آماده سازی چمن ورزشگاه یادگار امام و حرف و حدیث هایی که در مورد این ورزشگاه بزرگ هفتاد هزار نفری این روزها پیش آمده سبب شد تا نمایندگان مجلس هم به موضوع ورود پیدا کنند. به گزارش آذرقلم، بی مقدار نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در همین رابطه […]

  آذرقلم: طولانی شدن پروسه آماده سازی چمن ورزشگاه یادگار امام و حرف و حدیث هایی که در مورد این ورزشگاه بزرگ هفتاد هزار نفری این روزها پیش آمده سبب شد تا نمایندگان مجلس هم به موضوع ورود پیدا کنند.

  به گزارش آذرقلم، بی مقدار نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس در همین رابطه از وضعیت آماده سازی این ورزشگاه بازدید کرد.

  چمن. نماینده

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "عکس: چمن ورزشگاه یادگار امام ، پای نمایندگان مجلس را هم پیش کشید"
  ۲۰ نظر برای “عکس: چمن ورزشگاه یادگار امام ، پای نمایندگان مجلس را هم پیش کشید”
  1. وحید گفت:

   هر چه سریعتر جمع کنین چمن مزخرف رو
   هوادار ها رو مسخره نکنید
   هر چه سریعتر چمن خارجی رو بیارین تموم شه بره

  2. وحید گفت:

   اون از چمن اصفهان اینم از ما

  3. علی-تراختور گفت:

   چمن موقت فعلی خاکش رس هست بیشتر از یک سال بمونه آسیب میزنه به زیرسازیها و زیر سازی رو نابود میکنه.
   میگفتند اطراف استادیوم چمن اصلی که مطابق زیر سازی انجام شده در استادیوم هست کشت شده و اردیبهشت بعد از پایان مسابقات جایگزین میشه از اون هم یه گزارش تهیه کنید.

  4. تراختورچی گفت:

   زمانی که جلوی ورود چمن با کیفیت خارجی و گرفته بودند و داشتن گند میزدند به چمن باید ورود میکردند الان چه فایده ای داره

  5. آیدین گفت:

   چمن اصلی کی آماده میشه؟ این چمن سیستم زهکشی و خراب میکنه چون خاکش رس هست . در صورتی که زیرسازی با استاندارد شن و ماسه هست

  6. تراختور عاشیقلری گفت:

   اگر میخواستن کاری کنند موقعی که نزاشتن چمن خارجی وارد بشه باید میکردند. الان اومده چی رو داره تماشا میکنه؟

  7. مهندس گفت:

   بالاخره ببینیم میتونند یه چمن و آماده کنند یا…….

  8. حبیب گفت:

   اقتصاد مقاومتی آقایان، باید الگوی بقیه مسئولان هم باید باشه.
   این سازمان حفظ میوه قاچاق بود کی بود.
   از تاریخ تاسیس اش فقط یک مورد فعالیت داشته اونم جلوگیری از وارد کردن چمن نیوکمپ به کشور بود.
   فکر کنم همون موقع تاسیس شد حکم را داد بعدش هم جمعش کردند.

  9. تیراختورچی گفت:

   اومده عکس بگیره بره .

  10. ستار گفت:

   این اقایون آگه اهل دل بودن و دلشون برا ما می سوخت الان وضعیت چمن این نبود اینا همش خود نماییه الان اومدن که چی جمع کنین مردم چی حساب کردین

  11. مهدی گفت:

   واقعا خسته نباشن با این همه کاردانی ودانش وصد البته لیاقت وتوانایی!!!!!!!

  12. ناشناس گفت:

   این بارم صبر میکنیم ببینیم چی کار میکنن با اینکه تا حالا مشخص شده از عملکردشون

  13. حسین گفت:

   سلام به خدا مدیران شهر تبریز اصلا کاری بلد نیستند این از اون چمن این هم این الودگی هوا

  14. ابی گفت:

   چمن اماده ای در کار نیست .چون ورزشگاه تبریز بود نخواستن بهترین چمن دنیا در این ورزشگاه باشه.اگه ازادی بود بازهم جلوی ورود چمن رو بدلیل افت و هزار دلیل دیگه میگرفتن؟

  15. پیمان گفت:

   آقای … این چه چمنی هستش لیاقت مدیریتو از اصفهان و تهران یاد بگیر اون چمن اونهاست اینم چمنی که گوسفند روش چرا نمکنه

  16. ناشناس گفت:

   سلامی به مسولان ….. لطفا هر چی سریعتر چمنو اماده کنید‌.

  17. armannnnnnnn گفت:

   هزاران بار ننگ بر کسانی که انقدر ذلیله پست و مقام و ریاستن که این وسط فرقی نمی کنه خاک و دیارشون و همزبان هایشان چقدر متضرر میشن … اقای…. چرا با نرفتن و دو دستی چسبیدن به پست های مهم جفا میکنی در حق این مردم اقا نتونستی یا نمی تونی یه چمن باکیفیت پهن کنی در توانایی تان نیست حتی کارهای کوچک را به سرانجام برسونین .. اقا برین کنار بزارین افراده متخصص و دلسوز و کاربلد و با شهامت بیان سره کار و از منافع این مردم واین دیار دفاع کنن …. دیگه حاله مردم بد شد از این همه حسرت و بغض و دیدنه اینقدر بی کفایتی و دروغ و وعده و فریب و ریا و ……….

  18. armannnnnnnn گفت:

   وای وای وای بر ما که این… به چه روزمان انداختن …. در مورده چمن ده ها ضربه و ضرر بزرگ به ورزش و جوانهای این دیار زدن…. اعتماد به نفس و ارامش رو از بچه های خودمون تو ماشین سازی گرفتن و اواره شون کردن … همین طور به تراکتور ضربه زدن …. ابروی ازربایجان را با این چمن بردن و خواهند برد و چندین ملیارد ضرر مالی که به جای هزینه اصولی و منطقی در استادیوم رفت به جیبه چنتا دلاله چمنه داخلی و سازمان نباتات …. بازی با روح و روان ورزش دوستان و جوانانه این دیار …با امروز فردا کردن و دست اخر با تحویل دادنه این چمنه تهوع اور و بد رنگ و نازیبا و غیراستاندارد ….. اقای… میدانی خیانت چیست میدانی خدمت کردن و مسولیته بزرگ و تصمیم گیری برای منافعه یه ملت یعنی چه ؟:؟؟؟ یا نمیدانی یا انقدر غرق در میز ریاست هستی که برایتان مهم نیست چه اتفاقی داره میوفته …. اقای… برادره من وقتی که نمی تونی از منافعه یه ملت و شهر و دیارت دفاع کنی برو کنار برادره من برو کنار بزار کسی بیاد که توان و جسارت و مدیریته انجامه کارهای بزرگ و خدمت کردن رو بلد باشه اخه چرا دست از سره این ملت بر نمی دارین ….تو تراکتور هم به لطفه غیرته رسول خطیبی بود که تونستین قهرمان نیم فصل بشی و در اون مقطع هم خیانت و ضربه بزرگی به فوتباله ازربایجان زدی و برای اینکه عنوانه قهرمان نیم فصل با تراکتور تو رزومه کاریتون ثبت بشه و اعتباری بشه براتون زود عرصه رو ترک کردین و دو دستی سپردین به دسته … کسی که میدانستین چه بلایی قراره سره تراکتور و فوتبالمون و جوان های بومی تیم قراره بیاره و اصلا مهم نبود بعد از جنابعالی چه اتفاقی قراره بیوفته و رزومه مهمتر بود ….شما اگر ذره ای دلسوزی داشتی به این خاک و دیارت راه را برای امثاله… باز نمیکردی و می ایستادی و میجنگیدی ولی دریغ که …..امروز هم همونطور و دلسوزی و تعصب در کارهایتان به هیچ عنوان مشهود نیست … اخه کی از حس ریاست طلبی و مقام و منزلت ارضا میشین الان کوچکترین و محروم ترین کشورها هم دارن میرن جلو و بهترین استادیومها رو میسازن اونوقت شما نمی تونین یه چمنه مناسب تو استادیومی که هیچی نداره لااقل پهن کنی اخه این انصافه ؟؟؟؟ اقا اگه میخوای خدمت کنین برین کنار فرصت ها رو از افراده خبره و کاربلد و دلسوزه این دیار نگیرین …امروز مردم بر همه چیز واقفن و همه رو میشناسن و چیزی از دیدگان پنهان نمی مونه حتی حسی که امثاله جنابعالی نسبت به این خاک دارین چه رسد به اعمال و حاصل کارهایتان…

  19. ????????????? گفت:

   ایا میزان خسارت و ضربه ای که این پروژه , از هر حیث به این دیار وارد کرده را در برنامه و تریبون و جای خاصی مورد بررسی قرار گرفته است؟؟ ماه ها اوارگی وفشار به روی تیمهامون و به تبعش از دست رفتن امتیازهای زیاد و عدم ثبات و اعتماد به نفس بازیکنامون از فشار روانی و یاس و ناامیدی که به هواداران فوتبال و حتی غیرفوتبالی این دیار با امروز فردا کردن و دروغ ها و زد وبند های اقایان جلوی چشمشان تا این نتیجه گیری و افتضاحه حاصل شده و این احساس یاس و خشمی که با دیدن این چمن و ورزشگاه حالا حالا ادامه خواهد داشت…ورزشگاهی که به عنوان ویترین هر سرزمین به حساب میاد و تاثیر بسزایی در جذب توریسم وسرمایه گذارخارجی و…. میتونه داشته باشه اینک در دورانی که کشورهای افریقایی و حاشیه ای و خرد و درشت و همه به این امر واقفن و بهترین استادیومها را ساخته اند ,و در این بین منافع سرزمینمان افتاده دست یه عده که نه تخصص لازم و نه کفایت و صداقت و دلسوزی و نه اصلا اندازه انجام کارهای بزرگ هستن… نااهلانی که حاضرن قیمت از دست ندادن میزو مقام هایشان ویرانی کل شهر باشه یا یک استادیوم …. ایا وقتش نیست یکصدا حقمان را که همانا کمه کمش نادیده گرفتنه محاکمه اقایانه مرتبط با این پروژه.. ( ازسازمان نباتات و دلالای چمن تا مسولان مرتبط با این موضوع) و درخواست استعفا وکناره گیری انها را مطالبه کنیم …که شاید مجالی شود برای افراد دلسوز و کاردان و باشهامتی که بدونه هراس از دست دادن میزو مقام و ذلته ریاست طلبی, بیان و انچنان که این سرزمین و مردمانش لایقشن از منافع شان دفاع کند و صادقانه خدمت کند و لذا در جایگاه یک مقام ارشد استانی و ورزشی و نماینده قانونی مردم حداقل تواناییه این را داشته باشد که چنتا دلال جراته تحمیل این هجمه از ضرر و زیان های مادی و معنوی رو به این مردم و بیت المال را نداشته باشن …///.
   اخره فصل چمن باز عوض میشه و یعنی تحمل هزینه ای چندین برابره اون دوملیارد چمنه اروپایی که اگر این …. میزاشتن همون ماه اول, وارد و پهن شده بود ..و نه اخر فصل دیگه خبری از کندن و پهن کردن و هزینه های چند باره نبود و اوارگی تیمهامون واینهمه دروغ ها وامروز فرداها و بازی با روان مردم و ابروی ازربایجان و متضرر شدنه تیمهامون …….. نبود ..

  20. علی گفت:

   زمانی که نزاشتن چمن مناسب بیاد این آقا کجا بود؟ یا خبر نداشت؟!


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.