|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :پنج شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۱ | کد خبر : 54624
 • پرینت

  در آستانه ولادت با سعادت امام حسن عسگری (ع):

  ۳ پروژه مسیرگشائی شهرداری منطقه دو تبریز به بهره برداری رسید

  آذرقلم: با حضور دکتر صادق نجفی شهردار کلانشهر تبریز، ۳ پروژه مسیرگشائی شهرداری منطقه دو در آستانه ولادت فرخنده و با سعادت امام حسن عسگری افتتاح و به بهره برداری رسید.

  آذرقلم: با حضور دکتر صادق نجفی شهردار کلانشهر تبریز، ۳ پروژه مسیرگشائی شهرداری منطقه دو در آستانه ولادت فرخنده و با سعادت امام حسن عسگری افتتاح و به بهره برداری رسید.

   به گزارش آذرقلم، با حضور دکتر صادق نجفی شهردار کلانشهر تبریز، مهندس رسول موسائی شهردار منطقه دو و با حضور معاونین و مدیران شهری در آستانه خجسته میلاد پر برکت امام حسن عسگری (ع) یازدهمین امام شیعیان، ۳ پروژه مسیرگشائی از جمله ۲۴ متری میدان شهید روحانی الهی پرست به رجائی شهر، ۱۶ متری شهید رستمی (محله قورخانه) و کوی مدرسه خیابان عزیز آباد افتتاح و به بهره برداری رسید.

  این گزارش حاکی است: عملیات احداث مسیر ۱۶متری شهید رستمی (محله قورخانه) حدفاصل خیابان عطار نیشابوری و کمربندی میانی بطول ۲۰۰متر از جمله پروژه هایی بشمار می آید که با حضور شهردار تبریز و مدیران شهری به بهره برداری رسید.

  دکتر صادق نجفی شهردار کلانشهر تبریز در آئین این افتتاح ضمن تقدیر از فعالیت خوب شهردار منطقه دو گفت: احداث این پروژه علاوه بر ایجاد رفاه برای ساکنین و اهالی محله قورخانه و سهولت رفت و آمد شهروندان، این مسیر را از حالت بن بست خارج کرده که احداث آن جای تقدیر و تشکر دارد.

  شهردار کلانشهر تبریز در خصوص احداث ۲ مسیر دیگر توسط شهرداری منطقه دو از جمله مسیر ۲۴ متری میدان شهید روحانی الهی پرست به رجائی شهر و کوی مدرسه خیابان عزیز آباد که در راستای تسهیل عبور و مرور شهروندان مورد افتتاح قرار گرفت نیز از مهندس رسول موسائی شهردار و پرسنل شهرداری منطقه دو تقدیر و تشکر کرد.

  مهندس رسول موسائی شهردار منطقه دو تبریز نیز در سخنانی در خصوص پروژه های مورد بهره برداری قرار گرفته این منطقه که همزمان با میلاد با سعادت امام حسن عسگری افتتاح گردید گفت: در راستای درخواست اهالی ۱۶ متری شهید رستمی (محله قورخانه)، احداث این مسیر بطول ۲۰۰متر از جمله پروژه هایی بشمار می آید که علاوه بر ایجاد رفاه نسبی برای اهالی و شهروندان، در تردد وسایل نقلیه شهری حدفاصل خیابان عطار نیشابوری و کمربندی میانی و روان سازی عبور و مرور بسیار تاثیرگذار بوده و این مسیر را از حالت بن بست خارج کرده است.

  شهردار منطقه دو بهره برداری از مسیر ۱۶متری شهید رستمی را برای دستیابی به شهرک های زعفرانیه و میرداماد، علی الخصوص مسیر راهنمائی که از شریان های مهم و از ورودی های اصلی کلانشهر تبریز می باشد را بسیار موثر ارزیابی کرد.

  مهندس رسول موسائی در تشریح جزئیات مسیر دو بانده ۲۴ متری میدان شهید روحانی الهی پرست به رجائی شهر دیگر پروژه مورد افتتاح قرار گرفته اظهار داشت: خیابان ۲۴ متری شهید روحانی الهی پرست به رجائی شهر در هر دو باند شرقی و غربی و دو سوی کانال واقع در این مسیر بطول ۳۰۰ متر با اجرای عملیات جدول گذاری، هدایت آبهای سطحی، دیوارکشی برای محار آب های حاصل از بارش و عملیات نرده کشی به انجام رسیده و این پروژه به منظور حل مشکلات و معضلات محل بنابه درخواست اهالی رجائی شهر برای تسهیل عبور و مرور شهروندان خصوصا ساکنین و اهالی همجوار کانال الهی پرست نیز به بهره برداری رسید.

  وی جلوگیری از هزینه های اضافی و زائد در حفاری های بعدی و ممانعت از تخریب آسفالت جهت ایجاد انشعاب آب و فاضلاب مشترکین را با انجام جابجائی و لوله گذاری مجدد تاسیسات شهری از دیگر فعالیت هایی برشمرد که در احداث پروژه ۲۴ متری شهید روحانی الهی پرست به رجائی شهر از سوی شهرداری منطقه دو به انجام رسیده است.

  شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز تعریض و بازگشائی کوی مدرسه عزیزآباد را سومین پروژه مورد افتتاح برشمرد و اظهار داشت: با توجه به قرار گرفتن ۳ مرکز تحصیلی در کوی مدرسه خیابان عزیز آباد که کم عرض بودن این کوی به هنگام خروج دانش آموزان از مدارس موجب ترافیک شدید شده و اهالی و ساکنین آن را طی چندین سال گذشته با مشکلات عدیده ای مواجه کرده بود، شهرداری منطقه دو به منظور سهولت عبور و مرور شهروندان و ساکنین خیابان عزیزآباد، کوی مدرسه را تعریض و بازگشائی کرد که امروز شاهد بهره برداری از آن هستیم.

  ایشان در ادامه توضیحات خود افزود: در همین راستا طبق طرح تفضیلی سال ۹۵ و با توافق حاصله با سازمان آموزش و پرورش این منطقه برای حل مشکل ترافیک خیابان عزیز آباد اقدام و با اجرای عملیات عقب کشی دیوار قبلی مدارس و دیوارکشی مجدد، کوی مدرسه را از ۷ متری به ۱۰ متری تعریض و بازگشائی کرد.

  شهردار منطقه دو کلانشهر تبریز با عنوان اینکه آزادسازی کوی مدرسه علاوه بر رفع ترافیک و حل مشکلات عبور و مرور شهروندان، موجبات خرسندی اهالی و ساکنین را فراهم آورده  است تصریح کرد: منطقه دو شهرداری علاوه بر اجرای عملیات تعریض کوی مدرسه، به منظور استفاده بدون مشکل دانش آموزان از سرویس ایاب و ذهاب، ۳ تیپ پارک (محل پارک خودرو) برای تردد بدون ترافیک آنان نیز احداث کرده است. 

  بنابه اظهار مهندس رسول موسائی، عملیات اجرائی تعریض و بازگشائی کوی مدرسه عزیزآباد از سوی شهرداری منطقه دو تبریز بطول ۲۵۰ متر بعنوان سومین پروژه مسیرگشائی درآستانه میلاد مبارک یازدهمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت به بهره برداری رسید.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "۳ پروژه مسیرگشائی شهرداری منطقه دو تبریز به بهره برداری رسید"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.