|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰ | کد خبر : 54517
 • پرینت

  معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یک خبر داد:

  برگزاری جشنواره آدم برفی در پارک بانوان شمس تبریزی

  آذرقلم: جشنوارۀ آدم برفی در پارک بانوان شمس تبریزی با استقبال خانواده های ساکن در منطقه یک تبریز روبرو شد. راستی معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه یک ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به بارش برف و ایجاد شور و نشاط در بین خانواده ها و بویژه شهروندانی که از پارک بانوان شمس تبریزی […]

  آذرقلم: جشنوارۀ آدم برفی در پارک بانوان شمس تبریزی با استقبال خانواده های ساکن در منطقه یک تبریز روبرو شد.

  راستی معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه یک ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به بارش برف و ایجاد شور و نشاط در بین خانواده ها و بویژه شهروندانی که از پارک بانوان شمس تبریزی استفاده می نمایند در جهت ایجاد روح مشارکت و خلاقیت در بین اعضاء خانواده ، یکدوره مسابقۀ آدم برفی در این پارک برگزار شد که استقبال خوبی به عمل آمد.

  معاون فرهنگی منطقه یک افزود: خوشبختانه برگزاری چنین برنامه هائی باعث ایجاد نشاط اجتماعی و حس همفکری و همیاری می گردد و این معاونت در راستای اهداف و برنامه های خود در حوزۀ فرهنگی و اجتماعی از موقیتهای مختلفی جهت برگزاری مراسمات و مناسبات ویژه هر ایام به فراخور زمان  و در جهت اعتلای مسائل فرهنگی استفاده نموده و گامهای اساسی بر می دارد.

  راستی افزود:ایجاد نمایشگاههای مختلف هنری از دستاوردهای کلاسهای آموزشی در پارک بانوان شمس از دیگر برنامه های این پارک بوده که در کنار این جشنواره برگزار می گردد و مورد توجه شهروندان قرار گرفت.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "برگزاری جشنواره آدم برفی در پارک بانوان شمس تبریزی"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.