|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۶ | کد خبر : 53943
 • پرینت

  پزشکیان با تاکید بر اینکه مسئله دریاچه ارومیه را سیاسی می‌کنند گفت: من همیشه تاکید بر کار های علمی و کارشناسی کرده‌ام و اکنون نیز می‌گویم مشکل دریاچه ارومیه با شعارهای سیاسی و دنبال مقصر گشتن هرگز حل نخواهد شد.

  پزشکیان

  آذرقلم: نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی گفت: صدا و سیما با مردم صادقانه برخورد نمی‌کند در نتیجه مردم اعتماد خود را نسبت به این سازمان از دست می دهند.

  به گزارش آذرقلم، مسعود پزشکیان در حاشیه همایش توسعه پایدار و دموکراسی در ایران در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه متاسفانه صدا و سیما فقط تریبون عده‌ای خاص شده و فقط صدای آنها را به گوش مردم می‌رساند گفت: روند پیش روی سازمان روند خوبی نیست و امیدواریم این مشکل به زودی حل شود.

  نماینده اصلاح طلب مردم تبریز در مجلس با تاکید بر اینکه مسئله دریاچه ارومیه را سیاسی می‌کنند گفت: من همیشه تاکید بر کار های علمی و کارشناسی کرده‌ام و اکنون نیز می‌گویم مشکل دریاچه ارومیه با شعارهای سیاسی و دنبال مقصر گشتن هرگز حل نخواهد شد.

  وی ادامه داد: از برخی دوستانی که می‌گویند مشکل خشک شدن دریاچه ارومیه با استیضاح وزیر حل می‌شود تعجب می‌کنم؛ ما به جای اینکه مشکلات را از ریشه حل کنیم به دنبال یافتن مقصر و پایان دادن به مشکلات به روش‌های نادرست هستیم.

  وی گفت: خدمات شایانی از طریق این دولت و وزرا ارائه شده است با این وجود برخی به دنبال استیضاح و تغییر در ساختار وزرا هستند که در این صورت روند خدمات رسانی به استان‌ها با مشکلات عدیده ای برخورد خواهد شد.

  وی با اشاره به سند برنامه ششم توسعه گفت: بررسی کارشناسانه این برنامه به زمان زیادی نیاز داشته و واقعیت این است دولت در این برنامه به نوشتن ایده‌آل‌های خود پرداخته درحالیکه به اجرایی شده آن اندیشیده نشده است.

  پزشکیان در خصوص فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی گفت: موافق عملکرد دولت در زمینه عدم فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی هستم ولی باید در این زمینه رسیدگی و بررسی های لازم انجام گیرد.

  وی با بیان اینکه امروزه شبکه‌های اجتماعی گسترش زیادی در سطح جامعه دارد گفت: باید در همه زمینه‌ها از جمله شبکه‌های اجتماعی جریان اطلاعات به درستی مخابره شود و نباید به بهانه اصلاح از انعکاس صدای فعالان و انسان‌های صادق جلوگیری شود.

  نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: آزادی به معنای شکستن حریم‌ها نیست بلکه آزادی یعنی اینکه هر کس در چارچوب قانون و مقررات کارهای خودش را به درستی انجام دهد.

  رییس فراکسیون ترک زبانان با اشاره به آیه قرآن مبنی بر رعایت حق و انصاف گفت: آنچه که می‌گوییم و می‌شنویم باید بر اساس حق بوده و کارها را به کارشناسان و حوزه های اختصاصی محول کنیم و به جای شعار های سیاسی و تخریب همدیگر پیش کارشناسان رفته و از نظرات کارشناسی آن ها استفاده کنیم.

  وی در ادامه گفت: قصد کاندیداتوری برای انتخابات ریاست جمهوری را ندارم و هرگز جزو هیچ دسته و حزب و گروهی نبوده و نیستم، حضور در یک فراکسیون دلیل بر جزو حزب و جریانات خاصی بودن نیست.

   

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "مشکل خشک شدن دریاچه ارومیه با استیضاح وزیر حل نمی‌شود/ صدا و سیما با مردم صادقانه برخورد نمی‌کند"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.