|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۶ | کد خبر : 53833
 • پرینت

  آذرقلم: مادر محمد اسکندری مهماندار مفقودشده در حادثه قطار تبریز – مشهد گفت: چند روز است که ما چشم‌مان به در است و نگرانیم، امیدواریم مسئولان برای یافتن پسرم تلاش کنند.

  آذرقلم: مادر محمد اسکندری مهماندار مفقودشده در حادثه قطار تبریز – مشهد گفت: چند روز است که ما چشم‌مان به در است و نگرانیم، امیدواریم مسئولان برای یافتن پسرم تلاش کنند.

  به گزارش آذرقلم به نقل از فارس، مادر محمد اسکندری مهماندار مفقودشده در حادثه قطار تبریز – مشهد بعد از ظهر امروز در دیدار علیرضا سلیمانی معاون راه‌آهن آذربایجان که به همراه جمعی از مسئولان استانی از ستاد بحران و هلال‌احمر استان و مسئولان شهرستان هشترود در روستای بسیط هشترود دیدار کرده بود، اظهار داشت: چند روز است که ما چشم‌مان به در است و نگرانیم، امیدواریم مسئولان برای یافتن پسرم تلاش کنند.

  موسی اسکندری برادر مهماندار قطار تبریز – مشهد نیز در این دیدار گفت: برادرم حدود ۱۰ سال است به کار مهمانداری در قطار مشغول بود که از زمان حادثه قطار تبریز ـ مشهد در سمنان از وی اطلاعی نداریم.

  علیرضا سلیمانی معاون راه‌آهن آذربایجان گفت: جستجو برای یافتن جسد این مهماندار ادامه دارد اما نتیجه‌ای که گرفته شده این است که باید تکلیف خود را روشن کنیم و مراسم عزا و سوگ برای ابن عزیز از سوی خانواده‌هایشان گرفته شود.

  وی افزود: تلاش برای یافتن اثری از ابن مهماندار ادامه دارد.

  مهماندار قطار تبریز – مشهد مرحوم محمد اسکندری متولد بیست و چهارم آبان ۶۴ در روستای بسیط هشترود است که حدود ۱۰ سال سابقه مهمانداری در قطار تبریز – مشهد را دارد.

  وی پس از ازدواج و به خاطر اقتضای شغلی‌اش در مراغه ساکن شده است.

  محمد اسکندری یک دختر ۳ ساله به‌نام سلوا دارد.

 • برچسب ها : ,
 • نظرات کاربران در "چشمان منتظر خانواده مهماندار مفقود‌شده حادثه قطار تبریز – مشهد + عکس"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.