|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰ | کد خبر : 52127
 • پرینت

  گزارش تصویری آذرقلم از جاده های اردبیل: هم اکنون:

  آذربایجان، سپید پوش شد، عبور و مرور محدود + تصاویر

  آذرقلم: با ورود یک سیستم قدرتمند جوی، اغتشاش جوی منطقه آذربایجان را فرا گرفت.گزارش رسیده حکایت از آن دارد که محور اردبیل با کمدی تردد روبرو بوده و از بیشتر خودروها خواسته شده تا از مسیر صائین برای عبور و مرور استفاده کنند.

  برف

  آذرقلم: با ورود یک سیستم قدرتمند جوی، اغتشاش جوی منطقه آذربایجان را فرا گرفت.

  به گزارش آذرقلم، از روز سه شنبه و با نفوذ هوای سرد از عرض های بالایی، بارش ها در ارتفاعات و مناطق سردسیر تبدیل به برف شد.

  عمده بارش برف در استان اردبیل، ارسباران ( قره داغ )، نیمه شمالی و شرقی و سایر نقاط سردسیر و ارتفاعات آذربایجان شرقی و همچنین در بخش های سردسیر آذربایجان غربی رخ داده است.

  بارش ها کم و بیش و تا اواخر روز چهارشنبه تداوم خواهد داشت.

  گزارش تصویری خبرنگار آذرقلم از جاده های اردبیل را مشاهده می کنید.

  گزارش رسیده حکایت از آن دارد که محور اردبیل با کندی تردد روبرو بوده و از بیشتر خودروها خواسته شده تا از مسیر صائین برای عبور و مرور استفاده کنند.

  همچنین گزارش رسیده، بارش شدید برف و کولاک باعث مسدود شدن جاده تبریز – میانه در محور شبلی شده و رانندگان وسائط نقلیه در جاده گرفتار شده اند.

  بارش اولین باران و برف پاییزی در آذربایجان شرقی
  بارش شدید برف در گردنه شبلی تبریز صبح امروز چند ساعت راه تبریز میانه را بست و با تلاش ماموران راهداری و پلیس را این محور باز گشایی شد و تردد در این محور از سرگرفته شد.
  بارش باران از بامداد امروز آغاز شده و همچنان ادامه دارد و در برخی مناطق سرسیر و مرتفع بارش به صورت برف است.
  رئیس پلیس راه آذربایجان شرقی که از محور تبریز میانه با خبرنگار ما سخن می گفت، افزود: بارش برف در اکثر مناطق کوهستانی در حال حاضر ادامه دارد و وسائط نقلیه در جاده های استان به کندی در حرکتند .
  سرهنگ ناموران افزود :براساس اعلام هواشناسی و احتمال بارش برف در دو روز آینده در برخی شهرهای این استان و بویژه مناطق کوهستانی و برفگیر لازم است رانندگان از سفر های غیر ضروری پرهیز کنند.
  وی به رانندگان توصیه کرد : ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ از منتهی الیه سمت راست جاده حرکت کنند و هنگام حرکت چراغ خودرو ها روشن نگهدارند تا راننده مقابل متوجه حضور او باشد.

  عکس ها از : الهام ویدافر

  برف برف

  تبریز میانه

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "آذربایجان، سپید پوش شد، عبور و مرور محدود + تصاویر"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.