|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶ | کد خبر : 52030
 • پرینت

  دکتر شکور اکبرنژاد می گوید: متاسفانه از سادگی ما و عدم اطلاعات مردم سوء استفاد شده و نبود رسانه های رقیب با توان بیان کامل و آزاد مطالب که مردم بتوانند از آن ها استفاده کنند علت عمده ایجاد مشکلات و انحراف از حق بوده است.

  اکبرنژاد

  آذرقلم: رییس شورای احزاب و تشکل های اصلاح طلب آذربایجان شرقی در پی شکایت بیگی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی از دکتر شبستری، معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: اگر از تشکیلات استانداری و فرمانداری، سخنانی را مطرح می کنند حتما که این سخنان، اتفاقی، شانسی و بدون استناد نیست.

  به گزارش آذرقلم، شکور اکبرنژاد در گفتگو با پایگاه خبری نسل تدبیر در ارتباط با شکایت بیگی از معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی گفت: عملکرد تشکیلات بازرسی، اطلاعاتی و نظارتی و قضائی کشور نشان می دهد که در دولت نهم و دهم فسادهای مالی گسترده در کشوراتفاق افتاده است و دستگیری ها، دادگاهها و … و بازداشت و زندان رفتن معاونین رده بالا دستگاه اجرایی کشور موید آن است و طبیعی است که استان آذربایجان شرقی نیز از این امر مثتثنی نیست.

  وی ادامه داد:  اگر عملکرد این سازمان ها درست بود شاهد وقوع چنین فساد و  اتفاقاتی در سال های گذشته نبودیم.

  نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در دوره هشتم مجلس شورای اسلامی در ادامه سخنان خود عنوان کرد: اگر از تشکیلات استانداری و فرمانداری، سخنانی را مطرح می کنند حتما که این سخنان،اتفاقی، شانسی و بدون استناد نیست. از صدها اتفاق ناگوار و فساد در سطح جامعه تنها درصد کوچکی از این موارد به دست تشکیلات بازرسی و سیستم قضایی می رسد. اگر فسادهایی را به عنوان مثال در شورای شهر و سایر جاها می بینیم مطمئنا ده ها مورد دیگر نیز کشف نشده باقی مانده و از آن ها بی اطلاعیم.

  این فعال سیاسی در تبیین علل عمده بروز فساد در کشور گفت: متاسفانه از سادگی ما و عدم اطلاعات مردم سوء استفاد شده و نبود رسانه های رقیب با توان بیان کامل و آزاد مطالب که مردم بتوانند از آن ها استفاده کنند و به آنها واکنش مناسب نشان دهند علت عمده در ایجاد این مشکلات و انحراف از حق بوده است. باید به رسانه ها اجازه می دادیم که آزادانه بنویسند تا هم نیروهایی که به علت فسادهای متعدد از بین رفته اند در خدمت کشور می ماندند و  و زندانی نمی شدند و هم پول و ثروت مردم بر باد نمی رفت و تکلیف درآمدهای نفتی  ۸۰۰ میلیارد دلاری نفت کشور در سال های مربوط به دولت گذشته مشخص می شد.

  اکبرنژاد عنوان کرد: اگر در تهران، زنجانی هست در تبریز نیز سایز های کوچکتری از زنجانی ها وجود دارد. سیستم قضایی بدون رودربایستی باید موضوع را برای مردم روشن کرده و حق و حقوق مردم را باز پس بگیر

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "سایزهای کوچکی از بابک زنجانی در تبریز داریم!/ از سادگی ما و نبود رسانه های رقیب در دولت گذشته سوء استفاده کردند"
  ۲ نظر برای “سایزهای کوچکی از بابک زنجانی در تبریز داریم!/ از سادگی ما و نبود رسانه های رقیب در دولت گذشته سوء استفاده کردند”
  1. هادي گفت:

   بیگی خیلی خیلی بهتر از جنابعالی و همفکران جنابعالی هست
   بیگی جرات داشت خودش را به رای مردم بگذارد و نتبجه بگیرد

  2. بایراق گفت:

   سلام-من اخیرا در یک مصاحبه نماینده اصول گرای شهر مرند در مجلس آقای محمد حسن نژاد دیدم اظهار کرده مالیات اصفهان براساس تولید چهار هزار وپانصد میلیارد تومان و مالیات آذربایجانشرقی براساس تولید هزار میلیارد تومان میباشد این یعنی دولت در اصفهان در بعد انقلاب چهار ونیم برابر استان ما سرمایه گذاری صنعتی کرده و رتبه استان ما از دوم به …نزول کرده مراتب را در وبلاگ من مشاهده فرمائیدhttp://azervatan.blogfa.com/


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.