|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۵ | کد خبر : 48119
 • پرینت

  اختصاصی آذرقلم: عمل مرگبار جراحی بینی یک دختر 18ساله

  قصور پزشکی این بار دختر جوان تبریزی را به کشتن داد

  آذرقلم: سریال ناتمام قصور پزشکی این بار در تبریز رنگ تلخ واقعیت به خود گرفت تا دختر جوانی قربانی سهل انگاری و قصور کادر درمانی یک مرکز پزشکی در تبریز شود.

  آذرقلم: سریال ناتمام قصور پزشکی این بار در تبریز رنگ تلخ واقعیت به خود گرفت تا دختر جوانی قربانی سهل انگاری و قصور کادر درمانی یک مرکز پزشکی در تبریز شود.

  به گزارش آذرقلم، دختر جوانی به نام نعیمه.س از اهالی قراملک تبریز ۱۸ ساله دیروز به دنبال رینوپلاستی (جراحی پلاستیک بینی )در بیمارستان ا…. از مراکز درمانی تازه تاسیس تبریز دچار ایست قلبی تنفسی شد و بیمار بدحال با آمبولانس به بیمارستان مدنی اعزام شد.

  اخبار رسیده حکایت از آن دارد که بیمار در آنجا فاقد علایم حیاتی بوده و بیمار فوت می شود.

  در حال حاضر همراهان بیمار این امر را قصور پزشکی می دانند و جسد به پزشک قانونی انتقال یافته است.

  علت ایست قلبی و مرگ مغزی این دختر جوان و شایبه قصور پزشکی این بیمارستان در دستور کار خانواده مرحومه برای پیگیری قضایی قرار دارد.

  دو هفته بعد از آنکه مرگ نابهنگام کیارستمی کارگردان برجسته کشورمان به عنوان قصور پزشکی مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت رویداد اخیر در تبریز می تواند فصل جدیدی از این رویدادهای تلخ از سیستم درمانی کشور را در صدر اخبار قرار دهد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "قصور پزشکی این بار دختر جوان تبریزی را به کشتن داد"
  نظرات در مورد » “قصور پزشکی این بار دختر جوان تبریزی را به کشتن داد”
  1. ا.چ گفت:

   سلام
   دختر من هم بر اثر قصور پزشکی فوت کرد
   در رای نظام پزشکی تبریز به قصور پزشک جراح، بیهوشی و مسئول فنی بیمارستان بعلت عدم امکانات موجود در بیمارستان… بصراحت اشاره شده که در صورت لزوم در اختیارتان خواهم گذاشت این مدارک و اسناد را


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.