|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۸ | کد خبر : 46512
 • پرینت

  آذرقلم: از جمله بازیکنانی که حاشیه بسیاری از همین روزهای نخستین حضورش در ایران ایجاد کرده کرار جاسم عراقی است که قبلا نیز سابقه حضور نسبتا موفق در تراکتورسازی داشته است. او که در آن دوران هم از بازیکنان پارحاشیه بود در دوران حضورش در استقلال هم باعث برخی حاشیه ها شد.

   

  آذرقلم: این روزها موضوع نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران به اوج خود رسیده است و تمام باشگاه ها تمام تلاش ها و آخرین رایزنی های خود را به خرج می کنند تا بازنده میدان رقایت تنگاتنگ انتقالات نباشند. در همین رابطه رفتارها و گفتارهای برخی بازیکنان هم مزید بر علت شده تا این بحث داغ تر شود.

  به گزارش آذرقلم، از جمله بازیکنانی که حاشیه بسیاری از همین روزهای نخستین حضورش در ایران ایجاد کرده کرار جاسم عراقی است که قبلا نیز سابقه حضور نسبتا موفق در تراکتورسازی داشته است. او که در آن دوران هم از بازیکنان پارحاشیه بود در دوران حضورش در استقلال هم باعث برخی حاشیه ها شد.

  اکنون احتال حضور او در تیم تراکتورسازی قوت گرفته است. از یک سو تراکتورسازی به شدت دنبال جذب اوست و از سوی دیگر مدیر برنامه های کرار این حضور را تکذیب می کند.

  امیر قلعه نویی که سابقه کار کردن با کرار در استقلال را دارد علیرغم به خدمت گرفتن محمد نوری در همین پست تمایل دارد تا کرار را نیز در تیم خود داشته باشد. باشگاه تراکتور سازی شرایط جاسم کرار را زیر نظر گرفته تا این بازیکن را قرمز پوش کند و این اتفاق ممکن است تا پنجشنبه رخ بدهد.

  تیم گسترش فولاد تبریز و فراز کمالوند نیز پیگیر وضعیت این دو بازیکن بودند که با ابراز تمایل باشگاه تراکتور سازی این موضوع را مسکوت گذاشتند. کمالوند در همین رابطه به خبرنگار ورزش ۳ گفت که ما مذاکرات خود با این دو بازیکن را به خاطر تیم اول شهر تبریز متوقف کردیم.

  کرار توافقی با تراکتورسازی نکرده است

  هافبک عراقی فصل گذشته تراکتورسازی هنوز با مسوولان باشگاه تراکتورسازی به توافق نرسیده است.

  به دنبال انتشار خبر توافق کرار با تراکتورسازی در بعضی از رسانه ها، مدیربرنامه های این بازیکن این خبر را تکذیب کرد: ما فقط در حد تلفنی با تراکتورسازی صحبت کرده ایم و کرار اصلا در ایران نیست که با مسوولان باشگاه تراکتورسازی جلسه برگزار کند.

  او در پاسخ به این سوال که چه زمانی کرار با تراکتورسازی رسما وارد مذاکره می شود هم گفت: به زودی با مسوولان باشگاه تراکتورسازی مذاکره می کنیم و در مورد قرارداد با این باشگاه تصمیم گیری می کنیم.

  کرار به ایران آمد + عکس

  با همه این اوصاف خبر رسیده که کرار جاسم عراق را به مقصد تهران ترک کرد.

  کرار جاسم که مذاکراتی با دو باشگاه تراکتورسازی و گسترش فولاد انجام داده است، به تهران سفر کرد.

  کرار برای انجام مذاکرات نهایی با دو تیم تبریزی به ایران آمده و در این میان احتمال توافق با تراکتورسازی بیشتر است.

  او دیروز در شرایطی عکسی از خودش در فرودگاه نجف و در حالی سفر به تهران منتشر کرد که مدیربرنامه هایش اعلام کرده هنوز با تراکتورسازی توافق نکرده است.

   

   

 • برچسب ها : , ,
 • نظرات کاربران در "معادله چند مجهولی تراکتورسازی _ جاسم کرار عراقی + عکس"