|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۵ | کد خبر : 45486
 • پرینت

  آذرقلم: از اردوی باشگاه تراکتورسازی تبریز خبرهای خوشی به گوش نمی رسد. بعد از حذف این تیم از جام قهرمانان باشگاه های آسیا، چند بازیکن کلیدی زمزمه جدایی سردادند. حالا هم اخبار جدایی ها و خداحافظی ها، دارد با خبر جدایی «ژنرال» تکمیل می شود.

  آذرقلم: از اردوی باشگاه تراکتورسازی تبریز خبرهای خوشی به گوش نمی رسد. بعد از حذف این تیم از جام قهرمانان باشگاه های آسیا، چند بازیکن کلیدی زمزمه جدایی سردادند. حالا هم اخبار جدایی ها و خداحافظی ها، دارد با خبر جدایی «ژنرال» تکمیل می شود.

  به گزارش آذرقلم، گویی همه اکثر بازیکنان تراکتور منتظر بودند بازی با النصر تمام شود و پیغام خداحافظی شان را منتشر کنند. نانگ مهاجم گلزن این تیم رسما اعلام کرد می رود.
  کیانی بازیکن با تجربه تراکتور از هواداران حلالیت طلبید. رودولفو دیگر خارجی تراکتورسازی هم از رفتن گفت.
  خالد شفیعی و ایرانپوریان دو بازیکن خوب تراکتور هم از جدایی گفتند و در نهایت ۶ سرباز این تیم از جمله حمودی، سینا عشوری، بختیار رحمانی و… هم با تمام شدن دوران خدمت شان، از تراکتور جدا شدند. این اتفاقات در مدت زمان کوتاهی افتاد.
  برای آذربایجانی ها آخرین خبر بد، شایعه جدایی امیر قلعه نویی بود. شنیده می شود این مربی احتمالا به صبا می پیوندد مگر اینکه مالکی که قرار است باشگاه را بخرد، قلعه نویی را نخواهد. اما حتی با وقوع این اتفاق بعید است قلعه نویی ریسک کند و در تراکتور بماند.

 • برچسب ها : , , ,
 • نظرات کاربران در "جدایی ستاره های تراکتور، با خبر جدایی ژنرال کامل شد!"
  ۶ نظر برای “جدایی ستاره های تراکتور، با خبر جدایی ژنرال کامل شد!”
  1. حاشیه سازی ممنوع گفت:

   یوخ بابا ” بس تراختور نابود اولدی دا…!!!؟؟

  2. تبریزقیزی گفت:

   هرکیمین اوریه تیرختورونان درجهنم اولسون خالددیردی که هراویون دابیرنیم سینسین ولی گل ویریم اینده پول آیه سی گلیپ گدیر بیزسینا ایسدیریخ شجاع ایران پوریان ایسدیریخ

  3. aydin گفت:

   متاسفانه وضعیت خوبی در باشگاه تراختور وجود ندارد . و متاسفانه بعضی سایتها هم شایعات خنده داری در رابطه با نیمکت تراختور مطرح میکنند ، همه میدانند که رسول خطیبی به تازگی قراردادش را با ماشین سازی تمدید کرده و تا پایان فصل در ماشین خواهد ماند و از طرفی دیگر همه به خوبی میدانند که عباسی و هیات مدیره از مخالفان و دشمنان سرسخت رسول پاشا هستند و امکان ندارد که او را سرمربی تراختور کنند ، چون اگه غیر از این بود اونو فصل پیش اخراجش نمیکردند و دائما پشت سرش مصاحبه نمیکردند ، ولی با تمامی این شرایط بازهم برخی افراد مریض و عقده ای که احتمالا جیره خواران برخی آقایان هستند با مطرح کردن نام رسول خطیبی به عنوان یکی از گزینه های سرمربیگری تراختور در فصل جدید ، قصد دارند رسول خطیبی را خراب کنند و اونو حاشیه ساز جلوه بدهند و باید مراقب این دشمنان موزی باشیم.

  4. بهراد گفت:

   اقا این و منصوریان گل محمدی رو بگیرین

  5. خراسانی گفت:

   خدایی امیر تراکتور را زنده کرد اگر کم شانس نبودیم و داور عدالت را رعایت می کرد قهرمان آسیا می شدیم

  6. محمد جعفر بیرنگ گفت:

   علی دایی بهترین گذینه برای تراختوره علی دایی تراکتور رو قهرمان اسیا میکنه شک نکنید تا به امروز بخاطر کارش در شهرستان مربی گری نکرده پس گله نکنید چرا قبلا نیامده در ضمن ما از حرفه ای بودن دایی نبایید دلخور باشیم. چون تمام وجود با تیم خودش مقابل حریفان فرقی نمیزاره این یعنی صداقت شجاعت غیرت متعصب پایبند به تعهد خود و حرفه ای گری.


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.