|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :جمعه ۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۱ | کد خبر : 36710
 • پرینت

  آذرقلم: شنیده شده که قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی، لیستی به مسئولان باشگاه داده و سه بازیکنی را خواسته که مایه تعجب مدیران باشگاه شده است.

  آذرقلم: با پایان نیم فصل اول، حالا بازار نقل و انتقال بازیکنان لیگ برتر هم روز به روز داغ تر می شود. هر روز لیستی جدیذ و ارقامی میلیاردی و …
  به گزارش آذرقلم، در تازه ترین اخبار منتشر شده در مورد نقل و انتقالات تیم تراکتورسازی تبریز، شنیده شده که قلعه نویی سرمربی تیم تراکتورسازی، لیستی به مسئولان باشگاه داده و سه بازیکنی را خواسته که مایه تعجب مدیران باشگاه شده است.
  امیر قلعه‌نویی مدعی شده برای بازگشت به کورس قهرمانی، به سه بازیکن بزرگ نیاز دارد.
  مهرداد پولادی، کرار جاسم و ادینیو سه هدف اصلی قلعه‌نویی هستند. در این بین جذب مهرداد پولادی خیلی عجیب به نظر می‌رسد. پولادی باید از باشگاه قطری رضایتنامه بگیرد، به ایران برگردد و سرباز شود تا برای تراکتورسازی بازی کند.
  البته انتقال و جذب این سه بازیکن برای تیم تراکتورسازی به لحاظ مسائل مالی، مقررات سازمان لیگ و نظر این بازیکنان کمی دور از انتظار به نظر می رسد!

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "لیست خرید عجیب ژنرال!/ از سرباز فراری تا کرار و ادینیو"
  ۱۱ نظر برای “لیست خرید عجیب ژنرال!/ از سرباز فراری تا کرار و ادینیو”
  1. ابی گفت:

   عجیب نیست. کرار به جای بختیار، ادینهو به جای حمزه. ولی پولادی نمی دونم

  2. امیری گفت:

   از اول می دانستم که قلعه نویی خواهد گفت چون بازیکنان مد نظرم را نتوانستید بیاورید واسه آن نمی توانم نتیجه بگیرم اگر خدایش فقط آندو و ادینیهو را به بابا تونی میدادید تیم هم قهرمان نیم فصل میشد و هم جام حذفی ولی حالا بیایید به ساز این آقا…. برقصید

  3. بهزاد قوشاچای گفت:

   هر طور شده مسعود حسن زاده از ذوب آهن و ادبنهو و نقی زاده یااحد کامدار از سیاه جامگان بیاورید

  4. بهزاد قوشاچای گفت:

   عباسی دیدی از فوتبال چیزی نمی دانی اگر ادینهو را نگه می داشتی اینطور نمیشد اگر تیموریان را نگه می داشتی اگر کامدار را نگه می داشتی

  5. سعید گفت:

   جذب کرار غیر ممکنه چون نمیتونه این فصل با تیم دیگری قرارداد ببنده طبق مقررات فیفا

  6. تورک گفت:

   احمد کامدار در حد تراختور نیست و اندو هم تراختور نمیاد چون قلعه نویی اینجا هست و ادینهو هم که اگه عباسی غیرت داشت میتونست نگهش داره…کرار و ادینهو خوبه..

  7. عطا گفت:

   خوبه جور بشه بیان

   • علی گفت:

    معمولا یک باشگاه حرفه ای با یه بازیکنی سه سال به بالا قرارداد میبنده هیچ وقت بازیکن نیم فصلی و یا یک فصلی نمی خره..همین بازیکنان قبلی رو حفظ میکردند الان تیم جا افتاده تر بود.به نظر من ادینیو.آندو.کامدار. گردانی. نقی زاده و خیلی از بازیکنان بومی دیگه ای هم هستند..

  8. ممنونم بابت مطالب مفیدی که قرار میدید!


  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.