|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :یکشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۷:۰۳ | کد خبر : 3654
 • پرینت

  آذرقلم؛ بعد از استعفای رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی از ترکیب این تیم حالا دومین بمب خبری مربوط به این باشگاه هم بعد از شکست تلخ هفته گذشته به صدا درآمد. این بار اولیویرا سرمربی تیم هم آهنگ جدایی کوک کرد.

  101792

  به گزارش آذرقلم؛ بعد از استعفای رئیس هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی از ترکیب این تیم حالا دومین بمب خبری مربوط به این باشگاه هم بعد از شکست تلخ هفته گذشته به صدا درآمد. این بار بعد از جدایی سردار پورجمشیدیان، اولیویرا سرمربی تیم هم آهنگ جدایی کوک کرد.

  سرمربی تیم فوتبال تراکتور سازی در پیام خود آورده است: بار اولی که از تبریز رفتم ، همه می‌دانستیم که عادلانه نبود. وقتی آن روزها را به یاد می‌آورم ناراحت می‌شوم. دوست نداشتم فرصت دیدن دوباره هواداران را از دست بدهم. به پرتغال رفتم اما قلبم در تبریز بود و همیشه آرزو می‌کردم تا بار دیگر در کنار شما هواداران باشم. همیشه گفته‌ام که شما شایسته بهترین ها هستید و من تلاشم را می‌کنم تا بهترین‌ها را به شما بدهم. روزی که به تیریز برگشتم خیلی شگفت‌انگیز بود. خوشحالم که توانستم به قهرمانی در جام حذفی دست یابیم . هواداران تبریز سال‌ها منتظر این قهرمانی بودند. لحظه‌ای که در فرودگاه تبریز که هواداران برای استقبال تیم آمده بودند را هیچوقت فراموش نمی‌کنم. زیرا برق خوشحالی در چشمان همه هواداران تیم وجود داشت. در این ۳ ماه تمام تلاشم را کردم تا باشگاهی خوب داشته باشیم که فوتبال زیبایی بازی می کند و مهم تر از همه هواداران را خوشحال کنم. بازی برابر لخویا پایان رابطه من با باشگاه تراکتورسازی خواهد بود اما رابطه‌ام با هواداران تراکتور‌سازی و مردم تبریز هیچوقت از بین نمی‌رود. منتظرم تا ببینم سرنوشت آینده من را چگونه رقم خواهد زد.

  نظمی: ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد تونی باقی مانده است

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با این حال با بیان اینکه هیچ تاخیری در پرداختی های مبلغ قرارداد سرمربی پرتغالی این تیم وجود نداشته است گفت: تنها ۱۰ درصد از مبلغ قرارداد تونی اولیویرا باقی مانده است که این میزان نیز در موعد مقرر به حساب ایشان واریز می شود.جمشید نظمی  افزود: تمام مبالغ پرداختی از سوی باشگاه به تونی در سررسیدهای مقرر به ایشان تحویل شده و دلاری از این بابت باشگاه تاخیری نداشته است.

  وی درباره بدهی فصل گذشته باشگاه به تونی گفت: از مبلغ قرارداد فصل قبل تونی ۱۴۸ هزار دلار باقی مانده بود که از حدود دو ماه پیش و آغاز دور جدید همکاری وی با تراکتورسازی به تدریج پرداخت این مبلغ انجام گرفت و فقط ۴۸ هزار دلار از آن بدهی باقی مانده است.

  به گفته نظمی از مبلغ قرارداد فصل گذشته تونی ۶۰ درصد آن پرداخت شده و بقیه نیز به تدریج پرداخت خواهد شد.

  وی هرگونه انتشار اخبار از سوی رسانه ها و سایت های مختلف درباره شکایت تونی از نحوه پرداخت ها را غیر واقعی و کذب خواند.

  نظمی ادامه داد: باشگاه تراکتورسازی تبریز هرگونه پرداختی به سرمربی تیم را بر اساس آنچه که در مفاد قرارداد آمده است و طبق برنامه زمان بندی شده انجام می دهد.

  وی دلیل باقی ماندن ۱۰ درصد از مجموع قرارداد جدید تونی با تراکتورسازی را نیز مربوط به زمان پرداخت آن دانست و افزود: هنوز زمان پرداخت این مبلغ فرا نرسیده است و بدون تردید این مبلغ نیز در موعد مقرر به حساب این مربی واریز می شود.

  مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز درباره تمدید قرارداد باشگاه با تونی اولیویرا نیز به ایرنا، گفت: طی چند روز آینده در این خصوص با ارایه گزارشم به هیات مدیره باشگاه تصمیم نهایی گرفته می شود.

  تونی از دادن برنامه تا خداحافظی زودهنگام

  سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در حالی خبر از خداحافظی خود داد که در آخرین بازی خانگی تراکتورسازی در لیگ برتر گلایه کرده بود که چرا از وی برنامه فصل آینده را نمی‌خواهند. وی به طور ضمنی برای فصل آینده برنامه‌ریزی کرده بود و حتی دو بازیکن از تیم گسترش فولاد جزو خرید‌هایش به شمار می‌رفت.

  اما خداحافظی فیس‌بوکی وی معادلات تیم تراکتورسازی را پیچیده کرد. البته عنوان شده که یکی از دلایل جدایی تونی اولیویرا بازگشت به پرتغال، بیماری همسرش است.

  در هر صورت باید منتظر ماند و واکنش تونی را در کنفرانس خبری پیش از بازی تیم تراکتورسازی با لخویای قطر دید. شاید مطرح کردن این خبر پیش از بازی با لخویای قطر سبب شود که تماشاگران از  این بازی تشریفاتی که آخرین حضور این مربی در تبریز است، استقبال بیشتری کنند.

  کارنامه تونی اولیویرا در تراکتورسازی

  تونی اولیویرا در خرداد ماه سال ۹۱ به عنوان سرمربی تیم تراکتورسازی معرفی شد و ۱۱ ماه بعد از سمت خود برکنار شد.

  تیم تراکتورسازی تبریز با هدایت سرمربی پرتغالی خود در مجموع ۳۹ بازی رسمی برگزار کرد که ۳۲ بازی در لیگ برتر ۶ بازی در لیگ قهرمانان آسیا و یک بازی در جام حذفی است.

  ۱۷ برد، ۱۳ تساوی و ۹ باخت کارنامه تونی در تراکتورسازی محسوب می‌شود، البته عملکرد تونی تا قبل از بازی برگشت با تیم استقلال در تهران بسیار درخشان بود اما بعد از این بازی تراکتورسازی در سراشیبی قرار گرفته و در ۹ بازی خود تنها به یک پیروزی دست یافته است.

  تونی در بهمن ماه ۱۳۹۲ برای دومین بار  هدایت تیم تراکتورسازی را بر عهده گرفت که  دو پیروزی در جام حذفی به همراه قهرمانی در این رقابت‌ها، دو برد، یک تساوی و سه شکست در لیگ برتر، یک برد، دو تساوی و دو باخت در رقابت‌های باشگاه‌های آسیا به دست آورد.

  تونی در مجموع ۵۲ بازی که هدایت تیم تراکتورسازی را برعهده داشته کارنامه اش ۲۲ برد، ۱۶ تساوی و ۱۴ باخت بوده است.

  پنجاه و سومین بازی تراکتورسازی با تونی اولیویرا در برابر لخویای قطر در تبریز است.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "اولیویرا از تراکتورسازی جدا شد"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.