|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۰ | کد خبر : 3650
 • پرینت

  دکتر نجفی اظهار داشت: امروز باید با پشتوانه ارزشمند فرهنگی و اجتماعی، هویت خود را با سبکی جدید نشان دهیم.

  z12

  شهردار تبریز گفت: پشتوانه فرهنگی شهر ، مرهون تربیت مادران است.

  دکتر صادق نجفی در جشن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و تقدیر از بانوان کارمند در شهرداری تبریز که ظهر امروز با حضور شهردار تبریز، تنی چند از اعضای شورای اسلامی شهر و دکتر منادی- نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر- برگزار شد،  با اشاره به پشتوانه های فرهنگی و اجتماعی شهر تبریز، خطاب به بانوان کارمند شاغل در شهرداری تبریز تاکید کرد: باید قدردان اعتبار و ارزش نهادی که در آن مشغول خدمتگذاری باشیم و بدانیم در چه جایگاه بی بدیلی مسئولیت داریم.

  وی افزود: تبریز، گذشته پرافتخار و پرشوکت خود را وامدار نظام تربیتی مادرانی است که با تاسی از بانوی بی همتای اسلام، فاطمه زهرا (س)، ایمان و اراده را در روح و جان فرزندان خود، پروردانده و به این ترتیب، بزرگمردان تبریزی را به ایران اسلامی هدیه داده اند.

  دکتر نجفی اظهار داشت: امروز باید با پشتوانه ارزشمند فرهنگی و اجتماعی، هویت خود را با سبکی جدید نشان دهیم.

  وی همچنین با قدردانی از بانوان عضو شورای اسلامی شهر تبریز گفت: تمام تلاش خود را برای حل مشکلات بانوان در حوزه مسایل شهری به کار بسته و در این راه، خود را نیازمند تعامل و نظارت بانوان حاضر در شورای اسلامی شهر تبریز می دانیم.

  شهردار تبریز تاکید کرد: شعار و عمل مان در شهرداری تبریز، صداقت، پاکدستی و تکریم ارباب رجوع بوده و در این زمینه با کوچکترین تخطی، برخورد می کنیم.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "پشتوانه فرهنگی شهر، مرهون تربیت مادران است"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.