|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴ - ۱۹:۴۴ | کد خبر : 28311
 • پرینت

  آذرقلم: با نزدیک شدن به آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات لیگ برتر، تیم‌های حاضر در این مسابقات و به ویژه تیم سرخ آذربایجان آخرین تلاش‌های خود را برای حضور قدرتمند در لیگ برتر انجام می‌دهند.

  آذرقلم: با نزدیک شدن به آخرین روزهای فصل نقل و انتقالات لیگ برتر، تیم‌های حاضر در این مسابقات و به ویژه تیم سرخ آذربایجان  آخرین تلاش‌های خود را برای حضور قدرتمند در لیگ برتر انجام می‌دهند.
   
  به گزارش آذرقلم، با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل نقل و انتقالات پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران، تیم‌های حاضر در این مسابقات آخرین تلاش‌های خود را برای بستن تیمی قدرتمند جهت حضور در این رقابت‌ها انجام می‌دهند. روزی نیست که شاهد جابجایی‌های بازیکنان از تیمی به تیم دیگر نباشیم. در این میان برخی از تیم‌ها با جذب نفرات مطرح و باتجربه به دنبال کسب عنوان قهرمانی و حضور در رتبه‌های بالای جدول بوده و برخی از باشگاه‌ها نیز با توجه به بودجه و امکانات خود سعی دارند با جذب نفرات جوان و جویای نام تیمی آماده را برای باقی ماندن در لیگ روانه لیگ پانزدهم کنند.

  البته با حکم اخیر کمیته استیناف مبنی بر جایگزینی پیکان سقوط کرده به لیگ دسته اول با راه‌آهن تهران، کلافی سردرگم در این ۲ باشگاه ایجاد شده و آنها در فاصله دو هفته مانده به شروع مسابقات همچنان تکلیف خود را نمی‌دانند.

  در جدول زیر آخرین نقل و انتقالات لیگ برتر فوتبال ایران و مقایسه ورودی و خروجی های تیم تراکتورسازی را در مقایسه با سایر رقبا مرور می‌کنیم:

   
   
   
  منبع: باشگاه خبرنگاران

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "وضعیت تراکتورسازی در آخرین روزهای نقل و انتقالات لیگ برتر + جدول"