|

آخرین عناوین:
 • تاریخ انتشار خبر :چهارشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۳ - ۲۲:۲۹ | کد خبر : 16967
 • پرینت

  آذرقلم: اگر کریمی به تراکتورسازی بازگردد می‌تواند از نظر سکوها و حضور هواداران در ورزشگاه هم برگ برنده‌ای برای تراکتورسازی باشد. خطیبی هم اینها را در نظرگرفته اما خودش هم می‌داند که تا رسیدن به پاسخ مثبت کریمی راه درازی پیش رو دارد.

  آذرقلم: داستان رفاقت رسول خطیبی و علی کریمی به دیروز و امروز مربوط نمی‌شود. این دو در اردوهای تیم نوجوانان و جوانان ایران با هم آشنا شدند و بعدها با توجه به سن‌شان- هر دو متولد ۱۳۵۷ هستند- به اردوهای تیم المپیک و در نهایت بزرگسالان رسیدند و بازی کنار یکدیگر را تجربه کردند.

  به گزارش آذرقلم٬ خطیبی و کریمی حدود ۲۰ سال است که یکدیگر را می‌شناسند و با خصوصیات فنی و رفتاری هم آشنایی کاملی دارند. شاید به همین دلیل هم بود که خطیبی ابتدای فصل و در روزهایی که قصد داشت در تراکتورسازی تغییر نسل به‌وجود بیاورد و عده‌ای بازیکن جوان را به ترکیب اضافه و باتجربه‌ها را جواب کند باز هم برای علی کریمی پیغام فرستاد و از او خواست اگر می‌خواهد بازی کند به تراکتورسازی برود. البته کریمی از فوتبال خداحافظی کرد و این امکان مهیا نشد تا برای فصل دوم در تراکتورسازی پا به توپ شود.

  علی کریمی بعدها به تیم ملی رفت و دستیار کروش شد. برای او کنفرانس مطبوعاتی به راه انداختند و کروش او را با سلام و صلوات به ترکیب کادر فنی تیم ملی اضافه کرد. چند ماهی طول نکشید که کریمی از ادامه حضور در تیم ملی طفره رفت. او تاب و تحمل ادامه کار با کروش را نداشت و به همین دلیل انصراف خود را پای پله‌های هواپیما اعلام کرد. بعد از خروج ناگهانی علی کریمی از تیم ملی و انصراف او از سفر به استرالیا که البته دلایلش هنوز اعلام نشده، انواع و اقسام پیشنهادها به سمت جادوگر سرازیر شد. خیلی از تیم‌ها برای جذب کریمی و استفاده از او روی نیمکت‌شان اقدام کردند که از جمله آنها حمید درخشان بود.

  سرمربی پرسپولیس برای اینکه به نیمکت تیمش وزن بدهد خواستار حضور کریمی در پرسپولیس شد اما جادوگر پاسخی به دعوت درخشان نداد. حالا پس از درخشان نوبت به رسول خطیبی رسیده. رسول، علی کریمی را می‌خواهد و برای حضور او در تبریز اقداماتی را انجام داده است. می‌گویند سرمربی جوان تراکتورسازی که از زمان بازی در رده‌های پایه تیم ملی (همانطور که در ابتدای گزارش اشاره کردیم ) رابطه مطلوبی با کریمی دارد برای جلب نظر جادوگر اقدام کرده و به او پیشنهاد بازگشت به تبریز را داده است. تعارف خطیبی اما هنوز بی جواب مانده. البته بعید است علی کریمی به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد اما رسول خطیبی با این اقدام نشان داد که چشم به آینده دارد و امیدوار است به موفقیت، آن هم با استفاده از تمام ابزاری که می‌تواند در اختیارش باشد. اگر کریمی به تراکتورسازی بازگردد می‌تواند از نظر سکوها و حضور هواداران در ورزشگاه هم برگ برنده‌ای برای تراکتورسازی باشد. خطیبی هم اینها را در نظرگرفته اما خودش هم می‌داند که تا رسیدن به پاسخ مثبت کریمی راه درازی پیش رو دارد.

 • برچسب ها :
 • نظرات کاربران در "آیا جادوگر به یار دیرین خود در تراکتور می پیوندد؟"
  Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.