تعداد اخبار امروز : 2 خبر

چهارشنبه ۲۵ فروردین, ۱۴۰۰

ad

مقالات مرتبط

تداوم ساخت و ساز در پنج ایستگاه به موازات حفاری تونل های خط دو مترو تبریز افزایش ۴ برابری بیماران کرونایی در بیمارستان امام رضای تبریز کم‌بارش‌ترین سال در ۵۰ سال اخیر رقم خواهد خورد افزایش ۲۰ درصدی کرونایی‌هایی شناسایی شده در آذربایجان‌شرقی آخرین آمار کرونا در ایران: ۲۷۴ فوتی/ بالاترین آمار کشته در طی ۴ ماه گذشته

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. 1

  تبریزلی

  چه کنیم که کامنت هایمان منتشر نمی شود ، چون حقیقت تلخ است !

  پاسخ
  1. 1.1

   دکتر خوش نیت

   سلام دوست عزیز!
   همه نظرات حتی مخالف سیاست این رسانه، اگر در چارچوب قوانین کشوری بوده و شامل توهین و نفرت پراکنی و فحاشی نباشند مطمئن باشید که حتما منتشر می شوند! اگر نظری از شما منتشر نشده مطمئن باشید که حتما خارج از مبادی آداب بوده است که نه در شان ماست، نه در شان مخاطبان گرانقدر این رسانه و نه در شان و شخصیت وارسته جنابعالی!
   موفق باشید/ تحریریه آذرقلم

   پاسخ
 2. 2

  نادر

  اندکی از مردم را می توان برای همیشه فریب داد
  همه ی مردم را نیز می توان برای مدت اندکی فریب داد
  اما نمی توان همه ی مردم را برای همیشه فریب داد !” آبراهام لینکلن ”
  چند تا نکته بین مصاحبه پوپولیستی و عوام کرایانه این برادر عزیز و قایم شدن پشت هواداران(آشکارا یا تلویحی) نهفته هست.
  ۱- این باشگاه مدیر و کمیته فنی و هیت مدیره نداره. داشته باشه هم کبریت بی خطر هستن. من همه کاره ام در همه امور دخالت میکنم.
  ۲- هیچکسی قبول نمیکنه سرمربی تراکتور بشه
  ۳- من الان به دلایل مختلف میخوام شجاعی باشه هواداران هم بخوان نخوان باید قبول کنن

  مسئولان فوتبال برتر هم دست شما رو خوندن که با حرفهای پوپولیستی سعی در پوشاندن ضعف های خودت داری و اجازه ندادن. این تصور رو نباید داشته باشید اگر کسی به شما توهین کرد پس به هواداران تراکتور و آذربایجان توهین کرده. این خیال باطل رو بذارید کنار که خودتون رو معادل تراکتور یا هواداران یا آذربایجان بدونید. به انتقادات منصوریان جواب بدید. نه به خاطر شخص منصوریان چون خیلی از هواداران هم سوالات مشابهی دارن. خطاب مستقیم منصوریان شخص مالک بود. نه تیم و مردم و هواداران. همونطور که منصوریان معادل فوتبال نیست و برکناریش توهین به فوتبال نبود انتقاد هم به یه شخص معادل انتقاد از تراکتور و هوادارانش نیست. اینکه تراکتور چقدر هوادار داره یا اینکه چه زبانی هستیم جواب نیست. یه دعوای شخصی بین شما و منصوریان. جواب تلنفت رو نداده شما هم درمقابل اخراجش کردید.
  اینکه از هواداران معذرت میخواید تایید میکنید که اشتباه کردید کار بسیار درست و منطقی هست. بالاخره شما مالک تیم هستید هزینه میکنید من هوادار هم دلم میخواد شما یه درآمدی هم بتونید کسب کنید که فقط از جیب خرج نکنید. اما اینکه در مقابل انتقادات به نحوه مدیریت بخواید فرافکنی کنید حرف های پوپولیستی بزنید ما ترک زبانیم و از این حرفها چندان برای هوادار قانع کننده نخواهد بود.
  اینکه کار اقتصادی برای باشگاه میکنید دستتون درد نکنه بسیار هم عالی هست اما انصافا خودتون با اینهمه انتخابهای اشتباه یا کسانی که دور و برتون هستن همون منافع اقتصادی رو از بین نمیبرید؟ اینکه قصد دارید مدیر عامل اقتصادی بیارید و آوردید بسیار خوب هست بالاخره ما شما رو به عنوان یه بیزینس من موفق میشناسیم اما اون بخش ورزش رو هم بده به یه مدیر ورزشی کاردان موفق و بذار کارشو بکنه. هر روز مدیر عوض نمیکنن. اینکه شجاعی رو میخواید بذارید بسیار خوب اما اینم مثل قبلیا نشه. بین حرفهای منصوریان حتما شنیدید که میگفت نکنه من ۹ امی باشم.
  اینکه میخواید به همزبانان و همشهریات خدمت کنید خوشحالشون کنید خدا خیرت بده اما کارهای عوام گرایانه راه کارش نیست. آوردن آدم های معلوم الحال راهش نیست. مشورت با کسانی که مگسان دور شیرینی هستند تراکتور رو به ناکجا آباد میبره هم شما خسته و دلزده میشید هم هوادار و هم تیم از هم فرومیپاشه. به نصایح دلسوزان تراکتور گوش بدید. تصمیمات رو براساس عقل جمعی بگیرید و جون هرکسی که دوست دارید اگر نظرت روی شجاعی هست بهش وقت بده امکانات در اختیارش بذار و بذار کارشو بکنه.
  یه طرفه به قاضی نرفتم. هم نکات منفی و هم نکات مثبت که به نظرم میرسید گفتم. انشاا… اینبار گوش شنوایی باشه. مطلبی که حدود دو سال پیش نوشتم از تاریخ درس بگیریم هنوز در همین سایت هست. امیدوارم اینبار همه درس بگیریم.

  پاسخ